Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №833/01-04 від 12.12.2018

Про комплекс заходів щодо реалізації

ялинок та охорони хвойних насаджень

від вирубування у передноворічний

період 2019 року на території району

   Відповідно до статей 16, 21, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та статей 19,  32,   Лісового кодексу України, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 04 грудня 2018 року №1298/0/5-18 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2019 року», з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах району в передноворічний період 2018 року та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок:

  1. Створити районний штаб для організації і проведення охоронних заходів в складі, згідно з додатком.
  2. Районному штабу:

 2.1. Утворити рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду району, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

 2.2. Організувати та проводити перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок на контрольних постах та перехрестях доріг району. У разі виявлення порушень, винних осіб притягувати до відповідальності.

 2.3. Залучати до роботи у рейдових перевірках представників екологічних інспекцій, охорони навколишнього природного середовища, громадських інспекторів.

 2.4. Про вжиті заходи та проведену роботу рейдових груп щотижнево інформувати райдержадміністрацію та районний штаб протягом грудня 2018 року.

  1. Директору ДП «Старосамбірське ЛМГ» Мрочку Ю.М., в.о. директора ДЛГП «Галсільліс» Єдинаку Я.Д., директору продринку ТзОВ «Старосамбірський ринок» Кавулі С.С., директору ринку м. Хирів Гавриляку М.І., директору ринку «Платон» м. Добромиль Жуку Я.Й. рекомендувати:

  3.1. До 17 грудня 2018 року створити торгівельні пункти у спеціально визначених місцях біля садиб лісництв, розсадників, уздовж автошляхів області, на ринках району для реалізації новорічних ялинок, про що інформувати райдержадміністрацію.

  1. Рекомендувати директору ДП «Старосамбірське ЛМГ» Мрочку Ю.М., в.о. директора ДЛГП «Галсільліс» Єдинаку Я.Д. протягом грудня 2018 року:

  4.1. Здійснювати заготівлю ялинок на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів.

 4.2. Відпуск новорічних ялинок проводити з обов’язковим маркуванням – пластиковими бірками або самоклеючими стрічками із штрих – кодом.

  4.3. Провести в засобах масової  інформації роз'яснювальну роботу серед населення щодо вимог природоохоронного законодавства та порядку купівлі новорічних ялинок.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                    Р.Р.Пупа                                                                                                                 

 

 

Додаток

до розпорядження 

райдержадміністрації

12 грудня 2018 року №833/01-04

 

Склад районного штабу

для організації і проведення охоронних заходів

щодо реалізації ялинок та охорони хвойних

насаджень від вирубування у передноворічний

період 2019 року на території району

 

Пупа Руслан Романович

 

- перший заступник голови райдержадміністрації, голова районного штабу

Головчак Володимир Богданович

- головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, секретар районного штабу

Єдинак Ярослав Дмитрович

 

- в.о. директора ДЛГП «Галсільліс»                   (за згодою)

Чекас Роман Орестович

- начальник Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу ГУ НП у Львівській області (за згодою)

Мрочко Юрій Михайлович

- директор ДП «Старосамбірське ЛМГ»  (за згодою)

Масляк Микола Степанович

- начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

 

Керівник апарату                                                           М.М. Год

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено