Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №829/01-04 від 11.12.2018

Про внесення змін до показників 

районного бюджету Старосамбірського

району на 2018 рік

                                                   

  Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 року  №867-р «Деякі питання розподілу  у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», рішення Старосамбірської районної ради від 26 грудня 2017 року №324 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2018 рік», з метою забезпечення ефективного використання  коштів  субвенції з державного бюджету:

  1. Внести зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району на 2018 рік:

  1.1. Зменшити  бюджетні асигнування по видатках загального  фонду районного бюджету Старосамбірського району на 2018 рік за КПКВК 3719510 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі  90000 (Дев’яносто тисяч) гривень, головний розпорядник коштів – фінансове управління Старосамбірської районної державної адміністрації.

  1.2. Збільшити бюджетні асигнування по видатках спеціального фонду  районного бюджету Старосамбірського району на 2018 рік, в тому числі бюджет розвитку, а саме:

- за КПКВК 1017363 «Виконання інвестиційних проектів  в рамках здійснення  заходів  щодо  соціально-економічного розвитку окремих територій (включаючи співфінансування» КЕКВ  3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 90000 ( Дев’яносто тисяч ) гривень, головний розпорядник коштів - відділ культури Старосамбірської  райдержадміністрації.

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Петрівська Л.І.) внести відповідні зміни до показників районного бюджету Старосамбірського району з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради.
  2. Головним розпорядникам коштів внести відповідні зміни та забезпечити цільове використання бюджетних коштів.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

                                                                                                  

Перший заступник голови                                                         Р.Р.Пупа    

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено