Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №803/01-04 від 30.11.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

   Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1.       Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жительці (місце проживання) Більо Марії Михайлівні, яка розташована на території Новоміської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (місце проживання)Більо Марії Михайлівні площею 0.8062 га з присвоєним кадастровим номером 4625183900:03:000:0189 із земель пайового фонду Новоміської сільської ради.
  3.         Громадянці Більо М.М., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Новоміському сільському голові    Кулясу П.П. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів. 
  5.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

      

Голова                                                                                              О.Е. Бонк            

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено