Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №793/01-04 від 22.11.2018

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних

ділянок в натурі (на місцевості)

 

   Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 118, 122, 186 Земельного кодексу України:

  1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жительці (місце проживання) Стрепко Марії Осипівні площею 1,65 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) ЛВ №0164805, площею 1,65 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) ЛВ №0164811, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за заповітом ВММ 900873, із земель пайового фонду, розташованого поза межами населеного пункту с.Буково на території Воютицької сільської ради.
  2. Громадянці Стрепко М.О., виготовлену та погоджену, у встановленому законом порядку, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва подати на затвердження в райдержадміністрацію.
  3. 3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                                Р.Р.Пупа

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено