Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №776/01-04 від 16.11.2018

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації від

12 березня 2016 року №68/01-04

Відповідно до статей 6, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державний кордон України», постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим», від 3 серпня 1998 року №1199 «Про контрольовані прикордонні райони», на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 24 травня 2016 року №310/0/5-10 «Про прикордонний режим» :

  1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 12 березня 2016 року № 68/01-04 «Про прикордонний режим», а саме:

         - Заходи щодо забезпечення прикордонного режиму в районі викласти в новій редакції, що додаються.              

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                               Р.Р.Пупа

 

 

                                                                                     Затверджено

                                                                                      розпорядження                                                                                                                                                                                                               райдержадміністрації

                                                                                      16.11. 2018 №776/01-04  

 

ЗАХОДИ

щодо забезпечення прикордонного режиму в районі

№ з/п

Заходи

Виконавці

Термін виконання

1

Визначити межі прикордонної смуги (10 км) на Карті меж прикордонної смуги на території Старосамбірського району та позначити місця, де мають бути встановлені дорожні знаки «Прикордонна смуга» (початок (кінець), яку погодити з керівниками Старосамбірського відділення поліції, Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, Самбірської місцевої прокуратури, Мостиського прикордонного загону, відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Старосамбірської районної ради.

Райдержадміністрація, Мостиський прикордонний загін.

До 1 грудня 2018 року

2

Визначити перелік автомобільних доріг, що є в межах прикордонної смуги і безпосередньо підходять до державного кордону, поза встановленими пунктами пропуску через державний кордон із зазначенням власників (експлуатантів) цих доріг, а також пропозиції щодо обмеження або припинення руху до них.

Мостиський прикордонний загін, органи місцевого самоврядування прикордоння, філія «Старосамбірський райавтодор», філія «Турківська ДЕД», Служба автомобільних доріг у Львівській області, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

Щороку

до 1 грудня

3

Провести ревізію дорожніх знаків «Прикордонна смуга» та «Контрольований прикордонний район», встановлених відповідно у межах прикордонної смуги та контрольованих прикордонних районів, а на дорогах, які безпосередньо простягаються до державного кордону (за винятком доріг до встановлених пунктів пропуску через державний кордон) «В'їзд заборонено», «Увага Державний кордон України! Прохід заборонено», за результатами якої здійснювати роботи зі встановленням відсутніх та заміни пошкоджених дорожніх знаків.

ДП «Львівський облавтодор», Служба автомобільних доріг у Львівській області, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, Мостиський прикордонний загін.

Щороку

до 1 грудня

4

У зв’язку зі змінами визначення глибини прикордонної смуги провести роботи із позначення прикордонної смуги дорожніми знаками «Прикордонна смуга» (початок (кінець)) на місцевості, згідно з Картою меж прикордонної смуги на території Старосамбірського району.

 

ДП «Львівський облавтодор», Служба автомобільних доріг у Львівській області, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, Мостиський прикордонний загін, органи місцевого самоврядування.

До 10 червня 2019 року

5

Окремими розпорядженнями у межах прикордонної смуги уточнити (визначити) місця утримання та випасання худоби (за включенням меж профілактичної смуги, в якій утримання та випасання худоби забороняється), та місця масового відпочинку, порядок їх облаштування та використання

Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування прикордоння за погодженням з Мостиським прикордонним загоном.

Щороку

до 1 грудня

6

Проведення будь-якого будівництва, вирубки лісу, водокористування, геологічних, дорожніх та інших досліджень, а також гідротехнічних, землевпорядних, меліоративних та інших робіт, пов’язаних із зміною водного режиму прикордонних річок та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичних подорожей і стрибків з усіх видів парашутів, полювання у прикордонній смузі (за виключенням смуги місцевості між лінією кордону та лінією прикордонних інженерних споруд, у якій полювання забороняється) здійснюється після інформування Мостиського прикордонного загону, у зоні відповідальності якого буде проводитися така діяльність, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та                         по батькові осіб, що провадитимуть діяльність. Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності.

Органи місцевого самоврядування прикордоння, лісогосподарські підприємства, відділ у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Служба автомобільних доріг у Львівській області, Самбірське управління водного господарства.

Постійно

7

Через засоби масової інформації проводити широку роз’яснювальну роботу серед місцевого населення, а також керівників підприємств, установ і організацій будь-якої форми власності, які здійснюють свою діяльність у прикордонній смузі, щодо необхідності суворого дотримання правил прикордонного режиму, завчасне інформування Мостиського прикордонного загону щодо проведення робіт.

Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування прикордоння, Мостиський прикордонний загін.

Постійно

8

У зв’язку зі внесенням змін у визначення глибини прикордонної смуги (10 км від державного кордону) на території Старосамбірського району довести до керівників органів місцевого самоврядування дані зміни, провести інформування громадськості з даного питання через засоби масової інформації.

Райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування прикордоння, Мостиський прикордонний загін.

До 25 грудня 2018 року

9

Провести ревізію наявних туристичних маршрутів на території Регіонального ландшафтного парку «Верхнє - Дністровські Бескиди», в ході чого позначити їх та погодити з Держприкордонслужбою.

Директор Регіонального ландшафтного парку «Верхнє - Дністровські Бескиди».

До 15 грудня 2019 року

Постійно

10

Забезпечити утримання (розчистку) просіки вздовж державного кордону (на відстані не ближче 5 м до лінії найближчих дерев), як визначено двостороннім договором.

Лісогосподарські підприємства, органи місцевого самоврядування, райдержадміністрація.

Постійно

11

Забезпечити утримання прикордонних знаків, іншої прикордонної інфраструктури, що розташована вздовж державного кордону, відповідно до вимог двостороннього договору.

Мостиський прикордонний загін, райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування.

Постійно

12

Здійснювати заходи щодо облаштування сервісних зон (зон обслуговування) біля пунктів пропуску через державний кордон. Не допускати хаотичного розміщення комерційних структур, що надають послуги особам, які перетинають кордон, безпосередньо біля доріг, без дотримання архітектурних, технічних, екологічних, санітарно-гігієнічних та інших норм.

Органи місцевого самоврядування прикордоння.

Постійно

13

 

 

 

 

З метою охорони території району від занесення з території суміжних країн збудників карантинних хвороб тварин, занесення або самостійного поширення з-за кордону карантинних об’єктів рослин, встановити профілактичну смугу.

Здійснювати заходи в межах прикордонної смуги за санітарно-карантинним, ветеринарним, фіто санітарним та екологічним станом.

Органи місцевого самоврядування прикордоння, Старосамбірське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Постійно

14

Проводити обстеження місць зсуву ґрунту та інших місць, де можливі зміни в рельєфі місцевості на Державному кордоні з метою вжиття заходів щодо недопущення змін в проходженні лінії Державного кордону.

Мостиський прикордонний загін, райдержадміністрація, органи місцевого самоврядування, лісогосподарські підприємства (за необхідності)

Щороку

до 1 травня

 

Керівник апарату                                                                                                                                                М.М.Год

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено