Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №771/01-04 від 15.11.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

  Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жителю (місце проживання) Команяк Ігору Михайловичу, яка розташована на території Новоміської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Команяк Ігору Михайловичу площею 0.8919 га з присвоєним кадастровим номером 4625183900:04:000:0534, із земель пайового фонду на території Новоміської  сільської ради.
  3.         Громадянину Команяк І.М., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Новоміському сільському голові Кулясу П.П. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів. 
  5.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                                                             Р.Р.Пупа            

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено