Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 28.12.2011 №617/01-01 1

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

28 грудня 2011  року          м. Старий Самбір                          №617/01-0112м

Про очікуване виконання районного бюджету за 2011 рік та проект районного  бюджету  на 2012 рік

 

Відповідно до ст.6, ст..18  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії райдержадміністрації від 23 грудня 2011 року №56 «Про очікуване виконання районного бюджету за 2011 рік та проект районного  бюджету  на 2012 рік»:

1. Міжрайонній державній  податковій  інспекції у  Старосамбірському  районі (І.Малецький) забезпечити  наповнення  місцевого бюджету шляхом легалізації суб’єктів   підприємницької  діяльності, найманої  робочої сили  та  недопущення  виплати   зарплати  не нижче  встановленого державою мінімуму.

2. Міжрайонній державній  податковій  інспекції у  Старосамбірському  районі (І.Малецький) спільно з управлінням Держкомзему у Старосамбірському районі (І.Березовський) забезпечити наповнення місцевих бюджетів шляхом проведення заходів із повним і своєчасним справленням плати за землю з власників та користувачів земельних ділянок на території району.

3. Керівникам  бюджетних  установ та сільським, селищним, міським головам з метою  забезпечення  на початку 2012 року  своєчасної та в повному  обсязі виплати заробітної плати  працівникам  бюджетних установ, оплати за енергоносії та проведення інших першочергових видатків  за умови не прийняття  рішення про  місцевий бюджет на 2012 рік до завершення 2011 року, керуючись статтею79 Бюджетного Кодексу України  домогтися  прийняття розпорядження (рішення) щодо фінансування  з відповідного бюджету у І кварталі 2012 року. При складанні тимчасових кошторисів  щомісячні бюджетні асигнування місцевих бюджетів  сумарно не можуть  перевищувати 1/12 обсягу бюджетних призначень, встановлених рішенням про місцевий бюджет на 2011 рік без капітальних видатків.

4. Керівникам бюджетних установ:

4.1. У 2012 році  забезпечити  в повному  обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці працівникам бюджетних установ відповідно  до встановлених чинним законодавством умов  оплати праці  та розміру  мінімальної заробітної плати, проведення  розрахунків  за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання та  водовідведення, природний газ, тверде паливо та  послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, спрямовуючи на ці цілі асигнування  із незахищених статей, не допускаючи протермінованої заборгованості із зазначених  видатків.

4.2. Забезпечити  власні надходження  бюджетних установ у 2011 р.,  та у разі недостатності фінансового ресурсу за загальним фондом скеровувати фактично  отримані кошти спеціального фонду на поточне утримання установ  і  проведення  заходів   з  енергозбереження.

4.3. У 2012 році  провести  оптимізацію  видатків, мережі  та штатів  бюджетних установ, обмежити збільшення  фактично зайнятих  посад, надання  необов’язкових   доплат, надбавок  і виплат  стимулюючого характеру.

4.4. У 2012 році    щомісячні  премії  виплачувати  не  більше,  як  25 %  посадового окладу  та не  виплачувати премії  до   святкових  дат.

4.5. Враховувати дане розпорядження голови райдержадміністрації при укладанні колективних договорів.

5. Начальнику  фінансового управління  райдержадміністрації  Л.Петрівській:

5.1. В разі неприйняття рішення  про районний бюджет на 2012 рік,   до 30 грудня 2011 року підготувати  проект розпорядження  щодо фінансування установ районного підпорядкування  у І кварталі 2012 року.

5.2. До розгляду проекту рішення районної ради про бюджет на 2012 рік, проекти кошторисів всіх бюджетних установ районного підпорядкування розглянути на комісіях районної ради та прийняти рішення щодо затвердження збалансованого бюджету на 2012 рік.

6. Контроль за виконанням  розпорядження  покласти  на першого заступника  голови  райдержадміністрації  Р.Батючка.

 

Голова    райдержадміністрації                                                  В.Д.Цегенько        

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено