Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження РДА від 07.11.2011 №490/01-01 1

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

7 листопада 2011  року          м. Старий Самбір                    №490/01-01

Про створення навчально-виховного комплексу «Міженецька загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»

Відповідно до п.6 ст. 13, п.4 ст. 18, ст.22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст..19 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2003 року №306 «Про затвердження Положення про навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад  -  дошкільний навчальний заклад»:

1.  Т.в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації (Б.Ворик):

1.1.  Відкрити в приміщенні Міженецької загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів дошкільні групи, перейменувавши загальноосвітню середню школу І-ІІІ ступенів у  навчально-виховний комплекс «Міженецька загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

 1.2.  Розробити та затвердити типові штати та кошторис витрат на утримання  навчально-виховного комплексу «Міженецька загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на 2012 рік.

1.3.  Фінансування видатків на утримання установи проводити в межах бюджетних асигнувань, затверджених у районному бюджеті на 2012 рік.

2.  Директору   Міженецької   загальноосвітньої середньої школи  І-ІІІ ступенів (І.Лапицька):

2.1.  До 1 грудня 2011 року внести зміни в Статут освітнього закладу відповідно до вимог Положення про навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ, І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад».

2.2.  До 01.12.2011 року подати у відділ освіти райдержадміністрації списки дітей дошкільного віку, які будуть зараховані в дошкільні групи.

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови райдержадміністрації З.Кутельмаха.

 

 

 

Т.в.о.голови райдержадміністрації                                 В.О.Стрижак

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено