Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення від 10.11.2011 №159/01-09

Старосамбірська районна державна адміністрація

Доручення

Голови Старосамбірської районної державної адміністрації

 

від  10 листопада 2011 року     № 159/01-09

Про врахування  пропозицій учасників

семінару з питань охорони культурної

спадщини в Старосамбірському районі

 

 

З. Кутельмаху, М.Галевичу

1.   Підготувати план заходів з питань охорони культурної спадщини в Старосамбірському районі  у 2012 році для виконання Програми розбудови сфери культурної  спадщини та збереження пам’яток архітектури Старосамбірського району на 2007-2012 роки і подати його на розгляд сесії Старосамбірської районної ради при формуванні бюджету району на 2012 рік  

2.     Розробити та подати на розгляд довготривалу Програму ремонту та реставрації культових будівель, що потребують негайного втручання, для їх збереження  наступним поколінням і направити до Львівської облдержадміністрації відповідне клопотання щодо співфінансування цієї Програми і допомоги в проведенні ремонтних та реставраційних робіт.

 3. Подати до Львівської облдержадміністрації відповідне клопотання щодо продовження реалізації державної Програми забезпечення вогнегасниками культових споруд населених пунктів району і Програми встановлення протипожежної сигналізації в культових спорудах населених пунктів району.

                                                             Термін: до 1 грудня 2011 року

 

4. Спільно з органами місцевого самоврядування,  релігійними громадами населених пунктів району та районною комісією з питань використання об’єктів культурної спадщини постійно контролювати дотримання вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини» і рекомендацій райдержадміністрації   з питань охорони та збереження культурної спадщини в населених пунктах району

                                                          Термін: постійно

                                                             Л.Петрівській

5. При формуванні районного бюджету 2012 року  врахувати  рішення Старосамбірської районної ради щодо фінансування заходів на 2012 рік з питань охорони культурної спадщини в Старосамбірському районі  на виконання Програми розбудови сфери культурної  спадщини та збереження пам’яток архітектури Старосамбірського району на 2007-2012 роки.

                                                         Термін:  до 31 грудня 2011 року

 

                                                             Т.Зубальському, М. Гермаку

6. Надати, згідно чинного законодавства України,  допомогу релігійним громадам на виготовлення або відновлення проектів на культові споруди (поверхові плани), які є пам’ятками культурної спадщини місцевого або національного значення, якщо таких немає в релігійних громад для підстав встановлення протипожежної сигналізації в цих культових спорудах.

                                                          Термін: постійно

 

                                                             В. Стрижаку 

         7. Рекомендувати дирекції Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» та ДП «Старосамбірське ЛМГ» розглянути пропозиції релігійних громад населених пунктів району щодо створення підприємства з виготовлення натуральних ґонтів для відновлення дерев’яного покриття дахів храмів і виготовлення дерев’яних матеріалів для покриття стін культових будівель зовні та всередині і збуту цих матеріалів релігійним громадам за пільговими цінами.

                                                         Термін: до 1 грудня 2011 року

 

                                                         М.Нискогуз

 8. Сприяти  налагодженню співпраці священиків різних конфесій з відділом освіти райдержадміністрації, місцевими закладами освіти з питань проведення в позаурочний час катехизації священиками з дітьми в школах населених пунктів району.

                                                        Термін виконання: постійно

 

                                                                                               

 

                                                              

 

 

                                                                                                  Валерій Стрижак

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено