Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення від 03.11.2011 №154/01-09

Старосамбірська районна державна адміністрація

Доручення

Голови Старосамбірської районної державної адміністрації

 

від  3 листопада 2011 року     №154/01-09

 

Про впорядкування господарської діяльності лісопильних

                        об'єктів на території Старосамбірського   району та

                        приведення їх діяльності до вимог чинного законодавства

 

 

 

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 8 серпня 2008 року №800/0/5-08  “Про додаткові заходи щодо збереження лісових ресурсів”, рішення XVII-ої сесії Старосамбірської районної ради V-го скликання від 11 грудня 2007 року №190 “Про стан ведення лісового господарства, охорони лісів та використання     лісосировинних     ресурсів  району”,    подання    Старосамбірського РВ ГУМВС України у Львівській області від 19 жовтня 2011 року №6616/1, від 19 жовтня №6616/2, від 19 жовтня №6616/3:

                                                                       М.Дилину, Р.Дубею

1. Розглянути діяльність лісопильних об’єктів які знаходяться в с.Мшанець, що  належить суб’єкту господарювання Тимчаку Ігорю Миколайовичу та перебуває в оренді Верхоляка Василя Степановича, в с.Плоске, що належить суб’єкту господарювання Лопушанському Роману Миколайовичу, в с. Грозьово, що належить суб’єкту господарювання ПП «Головецьке» і за необхідності прийняти відповідне рішення щодо їх функціонування та призупинення виробничої діяльності вказаних лісопильних об'єктів до моменту їх введення в експлуатацію, згідно вимог чинного законодавства.

         2. Про прийняте рішення інформувати власників лісопильних об’єктів:                    в с.Мшанець, що належить суб’єкту господарювання Тимчаку Ігорю Миколайовичу та перебуває в оренді Верхоляка Василя Степановича, в с.Плоске, що належить суб’єкту господарювання Лопушанському Роману Миколайовичу, в. с.Грозьово, що належить суб’єкту господарювання ПП «Головецьке».

                                                 Термін: до 30 листопада 2011 року

                                                             М. Масляку

3. Підготувати звернення до інспекції архітектурно-будівельного контролю у Львівській області про проведення перевірки лісопильних об’єктів, вказаних в пункті 1 доручення про прийняття рішення щодо їх функціонування та за необхідності прийняти відповідне рішення щодо їх функціонування, призупинення виробничої діяльності вказаних лісопильних об'єктів до моменту їх введення в експлуатацію, згідно вимог чинного законодавства в межах своєї компетенції і подати відповідні довідки (висновки) Мшанецькій, Грозівській сільським радам та Старосамбірській райдержадміністрації.

                                                             Термін: до 11 листопада 2011 року 

                                                            

4. Створити комісію в складі заступника голови райдержадміністрації (В.Стрижак) та представників РВ ГУМНС України у Львівській  області,  інспекції з охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Державного закладу «Старосамбірська санітарно-епідемічна станція», міжрайонної державної податкової інспекції у Старосамбірському районі.

5. Комісії (В.Стрижак) провести перевірку діяльності лісопильних об'єктів вказаних в п.1 доручення, прийняти рішення щодо їх функціонування та за необхідності прийняти відповідне рішення щодо їх функціонування, призупинення виробничої діяльності вказаних лісопильних об'єктів до моменту їх введення в експлуатацію, згідно вимог чинного законодавства в межах своєї компетенції і подати відповідні довідки (висновки) Мшанецькій, Грозівській сільським радам  та Старосамбірській райдержадміністрації.

                                                             Термін: до 18 листопада 2011 року

         6. Про вжиті заходи інформувати райдержадміністрацію у визначений термін.

 

               Володимир Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено