Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення РДА від 28.10.2011 №148/01-09 (Для виконання рішення колегії)

Старосамбірська районна державна адміністрація

Доручення

     Голови Старосамбірської районної державної адміністрації

                                               

від 28 жовтня  2011 року     №148/01-09 

Про стан виконання документів, які перебували на контролі у Старосамбірській райдержадміністрації в ІІІ  кварталі 2011 року

 

 

Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільським, селищним, міським головам   

1. Взяти під особистий контроль виконання у визначені терміни актів та доручень Президента України, кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови Львівської облдержадміністрації.

2. Звернути увагу на недопущення протермінування контрольних документів та належну якість підготовки інформацій, що подаються на їх виконання.

3. Забезпечити безумовне виконання всіх документів, що перебувають на контролі та чітко дотримуватись термінів їх розгляду. Кожне порушення виконавської дисципліни  розглядати на предмет дисциплінарної відповідальності.

                                                             Термін:  постійно

В.Дублянку, Б.Дмитришину, І.Сенику, В.Дмитришину, В.Брицькому, Я.Дідуну, М.Марусяку, В.Смолінському, Р.Дубею

4. Рекомендувати розглянути на нарадах та засіданнях виконкомів питання про стан роботи з контрольними документами та визначити конкретні дієві заходи щодо посилення виконавської дисципліни. Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію.

Термін:  до  1 грудня 2011 року 

5. Відповідно до наданих в жовтні 2011р. планів контролю терміново подати в райдержадміністрацію інформацію про стан виконання документів, терміни виконання яких закінчилися.

Термін:  до  3 листопада 2011 року 

    В.Дмитрук

6. Продовжити моніторинг стану роботи з контрольними документами та ведення контролю за виконанням власних рішень у місцевих радах району, а також практику надання їм  методичної допомоги з питань організації контролю.

                                                             Термін: протягом  ІУ кварталу 2011 року

                                                                       М.Году

7. На нарадах з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району інформувати голову райдержадміністрації про стан виконання контрольних документів для вжиття заходів щодо їх належного виконання.

                            Володимир Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено