Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №437/01-04 від 12.07.2018

Про оголошення днів жалоби

 

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку з трагічною загибеллю військовослужбовця, учасника ООС, командира взводу саперної роти в/ч А 2300 Лужецького Володимира Миколайовича:

  1. Оголосити на території Старосамбірського району 13-14 липня 2018 року днями жалоби.
  2. У дні жалоби на всій території району приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, відмінити розважально-концертні заходи, спортивні змагання місцевого значення.
  3. Органам місцевого самоврядування, громадським патріотичним організаціям, релігійним громадам взяти участь в організації почесного супроводу тіла загиблого військовослужбовця за маршрутом перевезення до села Верхній Лужок Старосамбірського району.
  4. Начальнику відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Следзевич В.Ф. забезпечити оприлюднення розпорядження в засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                               Р.Р.Пупа