Старосамбірська

районна державна адміністрація

розпорядження РДА від 27.10.2011р.№469/01-01 (Для виконання рішення Колегії) 01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

27 жовтня  2011  року          м. Старий Самбір                          №469/01-01

Про виконання Програми соціально-економічного

та культурного розвитку Старосамбірського району

за 9 місяців 2011 року

Відповідно до ст.6, ст..17   Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Колегії від 21 жовтня 2011 року №47 «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району за 9 місяців 2011 року:

1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації:

1.1. Вживати заходи для забезпечення сталого розвитку територіально-господарського комплексу району та створення сприятливих умов для подальшого зростання основних показників життєдіяльності;

1.2. В межах кошторисних призначень до кінця  поточного року забезпечити реалізацію заходів з виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік.

2. Міським головам міст Добромиль (М.Матіяш), Хирів (І.Голубець) забезпечити своєчасне і в повному обсязі освоєння коштів субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам в передбачених обсягах для виготовлення та коригування містобудівної документації.

3. Міському голові м.Старий Самбір (І.Грись), сільському голові с.Сусідовичі забезпечити своєчасне і в повному обсязі освоєння коштів субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам в передбачених обсягах для реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки у 2011 році

4. Сільським головам с.Міженець (В.Брицький), с.Тур'є (В.Мисів), с.Слохиня (В.Стебельський) та міському голові м.Хирів (І. Голубець) забезпечити своєчасне і в повному обсязі освоєння коштів обласного екологічного фонду.

5. Селищному голові смт.Нижанковичі (В.Смолінський), сільському голові с.Верхній Лужок (В.Дмитришин) забезпечити ефективне та своєчасне освоєння коштів обласного бюджету переможцям щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» у 2011 році на впровадження заходів згідно положення про конкурс.

6. Сільським, селищним, міським головам спільно з керівниками закладів освіти та охорони здоров'я на місцях опрацювати, визначивши об'єкти доріг загального користування і комунальної власності, які є під'їздами до шкіл та закладів охорони здоров'я і потребують ремонту, вказати вид ремонту,  орієнтовну вартість робіт та подати їх в райдержадміністрацію до 31 жовтня поточного року, згідно з додатком.

7.  Сільським, селищним, міським головам при формуванні  програм соціально-економічного розвитку та бюджету для їх виконання узгоджувати статті надходженнь з міжрайонною державною податковою інспекцією у Старосамбірському районі.

7. Міським головам міст Старий Самбір (І.Грись), Хирів (І.Голубець), сільським головам сіл Воля (О.Фасоляк), Міженець (В.Брицький), Стрілки (В.Шостак) забезпечити своєчасне і в повному обсязі освоєння коштів субвенції з обласного бюджету в передбачених обсягах на ремонт комунальних доріг, забезпечити власне співфінансування та виконання робіт згідно термінів.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

                                  

Голова райдержадміністрації                                                 В.Д.Цегенько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

голови райдержадміністрації

від «___» _____________ 2011 року

№___

 

Пропозиції

щодо переліку об’єктів  доріг загального користування

і комунальної власності, які є під'їздами до шкіл та закладів

охорони здоров'я і потребують ремонту

 

№ з/п

Назва місцевої ради, населеного пункту

Назва об'єкту ремонту та протяжність ділянки,  вказавши назви вулиці, дороги (окремо по дорогах загального користування і комунальної власності)

Назва об'єкту, до якого пропонується під'їзд (школа, заклад охорони здоров'я)

Вид ремонту

Орієнтовний обсяг видат-ків

(тис. грн.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови райдержадміністрації                                       В.Стрижак

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено