Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №387/01-04 від 18.06.2018

Про надання дозволу

на розроблення проекту

детального плану території

        Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2011 №555, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації»:

  1. Надати Новоміській сільській раді дозвіл на розроблення проекту детального плану території земельної ділянки колишнього господарського двору за межами населеного пункту с.Грабівниця на території Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області.
  2. Взяти до уваги, що замовником  розроблення проекту детального плану території, зазначеного в пункті 1 та внесення змін до нього, є Старосамбірська районна державна адміністрація.
  3. Новоміській сільській раді спільно з розробником забезпечити проведення громадського слухання проекту детального плану території .
  4. Після проведених громадських слухань подати проект детального плану території на затвердження Старосамбірській райдержадміністрації.
  5. Відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Следзевич В.Ф.) у тижневий термін опублікувати розпорядження на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 Голова                                                                                       О.Е.Бонк