Старосамбірська

районна державна адміністрація

розпорядження РДА від 19.10.2011р.№454/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

19 жовтня  2011  року          м. Старий Самбір                          №454/01-01

 

Про заходи з профілактики і запобіганню поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Старосамбірського району

Відповідно до ст.6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 3 лютого 1998 №79/98 «Про усунення обмежень, що стримують розвиток підприємницької діяльності», рішення Львівської обласної ради від 11 липня 2011 року №191 «Про затвердження Комплексної програми профілактики і запобіганню поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011 – 2014 роки», рішення Старосамбірської районної ради від 11 жовтня 2011 року №204 «Про затвердження Комплексної Програми профілактики і запобіганню поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Старосамбірського району на 2011 – 2014 роки»:

1.  Рекомендувати сільським, селищним, міським головам:

1.1. Розглянути та затвердити  в IV кварталі 2011 року відповідні заходи з виконання Комплексної програми профілактики і запобіганню поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Старосамбірського району на 2011 – 2014 роки».

1.2. Прийняти рішення щодо заборони продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, столових вин і тютюнових виробів в приміщеннях  народних домів.

1.3. Прийняти рішення щодо повної ліквідації торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в радіусі 300 м навколо територій загальноосвітніх навчальних закладів.

1.4. Включити в плани забудови житлових мікрорайонів сіл, селищ та міст споруди спортивного призначення та забезпечити фінансування їх спорудження.

1.5. Визначити у виконавчих апаратах органів місцевого самоврядування посадових осіб, відповідальних за організацію і проведення заходів щодо профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму  серед населення району.

1.6. Створити при  сільських,  селищних, міських радах громадські ради з питань профілактики  і  протидії   пияцтву та алкоголізму.

2. Головному лікарю КЗ СРР «Старосамбірська центральна районна лікарня» (Ю.Войтів) в місячний термін організувати  районну цілодобову телефонну гарячу лінію  з питань профілактики пияцтва  та алкоголізму та забезпечити її оприлюднення через засоби масової інформації.

3.  Заступнику голови райдержадміністрації (З.Кутельмах) в місячний термін забезпечити створення і функціонування   районної координаційної ради з питань профілактики і протидії пияцтву та алкоголізму.

4. Відділу  у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (В.Дублянко), відділу освіти райдержадміністрації (М.Нискогуз ) в межах бюджетних призначень забезпечити у 2011 році  виконання пунктів Комплексної  програми профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Старосамбірського району  на 2011–2014 роки.

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації  (Л.Петрівська) при формуванні районного бюджету на 2012-2014 роки (щорічно) враховувати кошторисні призначення для виконання заходів Комплексної програми профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Старосамбірського району  на 2011- 2014 роки

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.  

 

Голова райдержадміністрації                                                                  В. Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено