Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №371/01-04 від 07.06.2018

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних

ділянок в натурі (на місцевості)

 

      Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 118, 122, 186 Земельного кодексу України:

  1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю с.Дроздовичі, Старосамбірського району, Львівської області Давидяку Богдану Онуфрійовичу площею 1,80 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №056372 та площею 1,87 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №056371, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за заповітом НВА 947296, з земель пайового фонду на території Міженецької сільської ради.
  2. Громадянину Давидяку Б.О., виготовлену та погоджену, у встановленому законом порядку, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва подати на затвердження в райдержадміністрацію.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                             О.Е.Бонк