Старосамбірська

районна державна адміністрація

розпорядження РДА від 19.10.2011р.№451/01-01

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

19 жовтня 2011 року              м. Старий Самбір                                         № 451/01-01

Про визначення порядку участі Опаленка Олега Петровича у вихованні сина

Відповідно до п.6 ч.1 ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 157, 158 Сімейного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. №866  «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом  прав дитини», рішення комісії з питань захисту прав дитини Старосамбірської районної державної адміністрації (протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини Старосамбірської районної державної адміністрації від 12 жовтня  2011 року №10):

1. Визначити участь Опаленка Олега Петровича, 11 лютого 1977 року народження, мешканця міста Самбір, вулиця Вагилевича, 55 у вихованні сина Опаленка Дмитра Олеговича, 28 січня 2004 року народження який на даний час проживає з матір’ю Опаленко Наталією Ярославівною у місті Старий Самбір, вулиця Богдана Хмельницького, 5а надавши йому можливість побачень з сином у першу та третю суботу місяця з 13-ї до 21-ї години та у другу та четверту неділю місяця з 13-ї до 21-ї години в період навчання, у канікулярний час у будь-який день з 9-ї до 21-ї години та з можливістю ночівлі сина з батьком за місцем реєстрації Опаленко Олега Петровича у місті Самбір, вулиця Вагилевича, 55 за попередньою домовленістю та взаємною згодою батька Опаленко Олега Петровича та матері Опаленко Наталії Ярославівни.

2. Опаленко Наталії Ярославівні не перешкоджати зустрічам  та спілкуванню батька Опаленка Олега Петровича з сином Опаленком Дмитром Олеговичем.

3. Надати батькові Опаленко Олегу Петровичу та матері Опаленко Наталії Ярославівні право змінювати порядок побачень за їх взаємною згодою та попередньою домовленістю.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Т.в.о.голови  райдержадміністрації                                            Р.М.Батючок

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено