Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №336/01-04 від 23.05.2018

Про внесення доповнення до Положення

про комісію з питань розгляду заяв

громадян щодо призначення житлових

субсидій, та державних соціальних

допомог малозабезпеченим сім’ям

 

   Відповідно до статті 6,  статті 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 №329 «Про порядок призначення житлових субсидій» :

         1. Доповнити Положення про комісію з питань розгляду заяв громадян щодо призначення житлових субсидій, та державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям,   затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 9 червня 2016 року №177/01-04 пунктом 2 «Про прийняття рішення щодо призначення житлових субсидій»:

  1. Рішення комісії про призначення житлової субсидії може бути прийнято лише у разі, коли такі особи:

             2.9. Перебувають у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою, що підтверджується висновком (довідкою) лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

             2.10. На момент призначення житлової субсидії сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед днем звернення за призначенням житлової субсидії або сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед місяцем, в якому житлова субсидія призначається без звернення громадянина. При цьому особі, яка працює за строковим трудовим договором, житлову субсидію за рішенням комісії може бути призначено лише у разі, коли строк дії строкового трудового договору є більшим, ніж строк, на який призначається житлова субсидія.

             2.11. Не перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (крім службового відрядження, навчання, лікування за кордоном, що підтверджують відповідними документами).

             2.12. Житлова субсидія може призначатися одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому на підставі договору найму (оренди) житла (далі — орендарі), або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, у разі, коли їм нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

               2.13. Одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому без укладеного договору найму (оренди) житла, у разі, коли вони є внутрішньо переміщеними особами.

               2.14. Якщо громадяни, що перебувають у складних життєвих обставинах, не          змогли звернутися за призначенням житлової субсидії протягом двох місяців від початку опалювального (неопалювального) сезону, житлова субсидія може бути призначена з початку сезону (але не раніше дня виникнення права на житлову субсидію) за рішенням комісії у разі, коли таке звернення надійшло в будь-який місяць до закінчення сезону.

               2.15. Одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи, — в окремих випадках за рішенням комісії у разі, коли такі особи перебувають у складних життєвих обставинах.

  1.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                             О.Е.Бонк