Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження "Про виконання бюджету району та районного бюджету за 2010 рік"

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

1 березня 2011  року          м. Старий Самбір                             №86/01-01

Про  виконання  бюджету  району           та  районного  бюджету  за  2010 рік

 

 

 

Відповідно до п.3 ст.13, ст.18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 21 лютого 2011 року №5 Про  виконання  бюджету  району           та  районного  бюджету  за  2010 рік»:

1. Державній  податковій  інспекції у  Старосамбірському  районі (І.Малецький) спільно з органами  місцевого самоврядування  району  активізувати роботу  з використання  внутрішніх резервів наповнення місцевих бюджетів  шляхом  легалізації  об’єктів підприємницької діяльності і виплати заробітної плати тіньового сектору економіки та недопущення виплати заробітної плати нижче  встановленого  державою мінімуму.

2. Рекомендувати сільським, селищним та міським головам провести аналіз відповідності  діючих ставок плати за землю та оренди земельних  ділянок, єдиного податку  та   плати  за торговий  патент.

3. Керівникам  бюджетних  установ  та  органам  місцевого самоврядування   у  2011 році:

3.1. Продовжити роботу  щодо оптимізації   мережі.

3.2. Забезпечити  в повному обсязі проведення видатків на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання та водовідведення, природний газ, тверде паливо та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для кожної бюджетної установи у межах обсягів призначень, затверджених розпорядникам бюджетних коштів у рішеннях про відповідний бюджет на 2011 рік.

3.3. Чисельність працівників бюджетних установ привести у відповідність до фонду оплати праці, затвердженого у місцевих бюджетах та кошторисних призначень.

3.4. Забезпечити погашення бюджетної заборгованості за видатками, що утворилась у минулому році через непроходження коштів в органах Державного казначейства України.

4. Контроль за виконанням  розпорядження  покласти  на першого заступника голови райдержадміністрації Р. Батючка.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                      В.Д. Цегенько

 

 

 

 

                      

 

 

                                                                                                                                                

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено