Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження "Про стан епідеміологічної ситуації в Старосамбірському районі"

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

  8 лютого 2011 року              м. Старий Самбір                                         №43/01-01

 

Про стан епідеміологічної       ситуації в районі у 2010 році та       завдання на 2011рік Старосамбірському

Відповідно до ст.6,  ст.13, п.5 ст.22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 28 січня 2011 року №2 «Про стан епідеміологічної ситуації в Старосамбірському районі у 2010 році та       завдання на 2011рік»:

1. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам, керівникам МВУЖКГ району:

1.1. Відповідно до вимог санітарного законодавства забезпечити документальне оформлення, облаштування зон санітарної охорони джерел водопостачання та водопроводів господарсько-питного водопостачання.

1.2. Забезпечити безперебійну та надійну роботу всіх споруд, призначених для видобутку, виробництва та транспортування до споживачів питної води.

1.3. Закупити керамічні  патрони для проведення постійного хлорування води в громадських криницях.

1.4. Відповідно до місцевих умов вирішувати питання каналізування об’єктів в сільських населених пунктах.

1.5. Забезпечити систематичний контроль за санітарним станом і якістю води відкритих водойм та прибережних смуг.

1.6. Провести інвентаризацію існуючих сміттєзвалищ до 1 березня 2011 року. Розробити та затвердити відповідну проектну документацію (проект, санітарно-технічний паспорт, паспорт місць видалення відходів).

1.7. В колективні договори працюючих на підприємствах, що займаються виробництвом і реалізацією харчових продуктів, питної води, очисткою і каналізуванням населених пунктів внести  положення про вакцинацію проти вірусного гепатиту «А» згідно вимог наказу МОЗ №48 від 3 лютого 2006 року «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні».

1.8. Надавати допомогу Старосамбірській районній центральній лікарні  у проведені  флюорографічного обстеження людей у населених пунктах району, які розташовані далеко від лікувально-профілактичних закладів.

1.9. Сприяти проведенню щеплень осіб з груп ризику (мисливці, лісники) вакциною проти туляремії.

1.10. Проводити сезонну дератизацію на об’єктах торгівлі підпорядкованих адмінтериторій.

1.11. Забезпечити виконання  заходів для зменшення кількості безпритульних тварин, облаштувати площадки для вигулювання домашніх тварин.

1.12. Сприяти проведенню щеплень осіб з груп ризику (працівники МВУЖКГ) вакциною проти вірусного гепатиту А.

2. Міському голові м.Добромиль (М.Матіяш)  вирішити питання фінансування та задіяння очисних споруд в м.Добромиль.

3. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації (М. Нискогуз), керівникам навчальних закладів:

3.1. Забезпечити навчальні заклади району питною водою гарантованої якості та створити умови для дотримання особистої гігієни учнями та персоналом школи.

3.2. Передбачити у кошторисі видатків на 2011рік фінансування для завершення виконання «Програми розвитку гарячого харчування».

4. Директорам продовольчих ринків та ветеринарних лабораторій м.Ст.Самбір, м.Добромиль та м.Хирів;

4.1. Здійснювати постійний лабораторний контроль за продукцією, що реалізується на продовольчих ринках району.

4.2. Забезпечувати контроль за якістю та безпекою харчових продуктів, що реалізуються на продовольчих ринках району, за наявністю супровідних документів, що засвідчують їх якість та безпеку.

4.3. Обладнати мийні відділення для миття торгівельного інвентарю на продовольчих ринках району з підведенням холодної та гарячої проточної води.

5. Головному лікарю Старосамбірської центральної районної лікарні (Ю.Войтів) вирішити питання будівництва локальних очисних споруд для інфекційного відділення центральної районної лікарні.

6. Директору ДП «Старосамбірське ЛМГ» (В.Фурдичко), Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» (І.Куць) закупити вакцину проти туляремії для проведення щеплень особам груп ризику (мисливці, лісники).

7. Начальнику управління державної ветеринарної медицини у Старосамбірському районі (Я.Шехович), в.о. головного державного санітарного лікаря району (В. Терлецький):

7.1. Здійснювати спільні рейдові перевірки продовольчих ринків району з питань дотримання правил ринкової та дрібно роздрібної торгівлі  для забезпечення реалізації якісних продуктів харчування .

7.2. Вживати заходи щодо заборони торгівлі на продовольчих ринках району харчовими продуктами, на які відсутні документи, що підтверджують їх якість та безпеку.

7.3. Контролювати виконання комплексних планів щодо недопущення занесення на територію Старосамбірського району інфекційних хвороб.

8. Керівникам бюджетних установ району при затвердженні кошторисних призначень на 2011 рік передбачити кошти  для придбання вакцини.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації В. Стрижака.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                                  В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено