Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження "Про організацію роботи щодо військового обліку, бронювання військовозобов"язаних "

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

14 лютого 2011  року          м. Старий Самбір                           №50/01-01

Про  організацію роботи  щодо

військового обліку, бронювання

військовозобов'язаних запасу на

підприємствах,   в    установах,

міських, селищних і сільських

радах району у 2011 році

                                                                      

 

Зареєстровано в Старосамбірському районному управлінні юстиції

22 лютого 2011 року №4/204

Уповноважена особа органу державної реєстрації __________________________

                                                  підпис

Відповідно до ст.27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Наказів Міністра оборони України від 27 червня 1995 року №166 "Про затвердження інструкції з військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування", від 27 червня року №165 "Про затвердження інструкції з військового обліку військовозобов'язаних і призовників на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах": 1995

1.Керівникам підприємств, установ, організацій, сільським, селищним, міським  головам:

1.1. Впродовж березня 2011 року проаналізувати стан військово-облікової роботи, бронювання військовозобов'язаних запасу та призовників на підприємствах, в установах, організаціях і вжити заходи щодо усунення виявлених недоліків.

1.2. До 30 березня 2011 року розглянути на засіданнях виконкомів питання про стан військового обліку і бронювання військовозобов¢язаних запасу.

1.3. Згідно з планом основних заходів Самбірського об’єднаного міського військового комісаріату забезпечити проведення звірок особових карток форми П-2 підприємств, установ та організацій району, карток первинного обліку сільських (селищних, міських) рад з обліковими даними Самбірського ОМВК  до 15 грудня 2011 року.

2. Начальнику  Старосамбірського  РВ  ГУ МВС України  у  Львівській      області   (І.Марадь), сільським, селищним  та міським головам:

2.1. Здійснювати прописку і виписку військовозобов'язаних і призовників за місцем проживання лише у разі наявності в їх військово-облікових документах відміток про взяття на облік або зняття з нього, офіцерів запасу і призовників для прийняття (зняття) з військового обліку направляти до Самбірського ОМВК.

2.2. Взяти на особистий контроль подання щомісячних донесень про зміни в облікових даних військовозобов’язаних запасу згідно встановленої форми (додаток №11 до Наказу МО України від 27.06.95 р. №166).

2.3. Надавати  військовому комісаріату допомогу в проведенні призову громадян на військову службу (збори), контролювати виконання ними правил військового обліку та виявляти осіб, які порушують ці правила.

2.4. Проводити розшук, затримання і доставку до військового комісаріату осіб, які ухиляються від виконання військового обов¢язку, а також від проходження альтернативної (невійськової) служби, зборової підготовки.

2.5. Контролювати прибуття військовозобов’язаних і призовників у військкомат за викликом військового комісара.

2.6. Проводити подворовий обхід з метою виявлення військовозобов’язаних, котрі не знаходяться на військовому обліку, і складати акти, про що негайно доповідати в Самбірський ОМВК.

2.7. За вимогою військового комісара Самбірського ОМВК забезпечувати прибуття осіб, відповідальних за ведення військового обліку, у військкомат для проведення з ними занять, постановки завданьта надання допомоги  для покращення військово облікової роботи.

3. Рекомендувати відділу реєстрації актів громадянського стану Старосамбірського районного управління юстиції у Львівській області (Б.Нискогуз) у семиденний термін повідомляти районний військовий комісаріат про зміну військовозобов'язаними прізвища, імені та по-батькові, про внесення до реєстрації актів громадянського стану змін про дату і місце   їх   народження,   а   також   про   випадки   реєстрації  смерті військовозобов'язаних або призовників.

4. Лікарсько-трудовим експертним комісіям у семиденний термін повідомляти військовий комісаріат про всіх військовозобов'язаних і призовників, які визнані інвалідами, незалежно від групи інвалідності

5. Військовому комісару Самбірського об¢єднаного міського військового комісаріату  (Р.Косман):

5.1. Впродовж першого півріччя 2011 року надати практичну допомогу керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, міських, селищних та сільських рад в організації військово-облікової роботи і бронювання військовозобов'язаних запасу.

5.2. Відповідно до плану основних заходів провести звірку та перевірку ведення   військово-облікової роботи на підприємствах, в установах та організаціях, міських, селищних і сільських радах району.

5.3. Щоквартально подавати в Старосамбірську районну державну адміністрацію інформацію про стан військового обліку та бронювання військовозобов'язаних запасу та призовників в районі.

5.4. Накладати  адміністративні  стягнення  за  адміністративні правопорушення на керівників підприємств, установ, відповідальних осіб за ведення військового обліку військовозобов'язаних запасу і призовників, які порушують Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу", згідно ст.235 Кодексу України про адміністративні правопорушення, про що інформувати Старосамбірську райдержадміністрацію.

5.5. Посилити   контроль   за   виконавчою   дисципліною   у сільських, селищних, міських радах, на підприємствах, в установах та організаціях району з питань ведення військового обліку, бронювання військовозобов¢язаних запасу та призовників.

6. Контроль за виконанням  розпорядження  покласти  на заступника голови райдержадміністрації З.Кутельмаха.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                                              В.Д. Цегенько                                                                                                  

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено