Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження від 01.03.11 року "Про роботу із зверненнями громадян"

Відповідно до ст.13 Закону України Про місцеві державні адміністрації», для виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 21 лютого 2011 року №6 «Про роботу із зверненнями громадян у другому півріччі 2010 року»:

1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та сільським, селищним, міським головам:

1.1. Забезпечити безумовне виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 6 грудня 2010 року №615 «Про заходи щодо виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008».

1.2.    Проводити регулярний особистий прийом громадян згідно затверджених графіків.

1.3. Неухильно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян визначених ст.20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, що звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам довести до відома населення графіки особистого прийому керівництвом облдержадміністрації та райдержадміністрації,   інформацію про функціонування в райдержадміністрації гарячої телефонної лінії та телефону довіри.

3.  Рекомендувати до 15 березня 2011 року:

3.1. Сільському голові с.Княжпіль (О.Сива) забезпечити виконання протокольного рішення виїзної наради 6 жовтня 2010 року проведеної в с.Мігово.

3.2. Сільському голові с.Тершів сільської ради (З.Головчак) подати пропозиції з вирішення питання газифікації села Сушиця;

3.3. Сільському голові с.Воля (О.Фасоляк) подати пропозиції з вирішення питання порушеного у зверненні мешканців с.Воля щодо відновлення моста.

4. Заступникам голови райдержадміністрації проводити виїзні прийоми громадян, відповідно до затвердженого графіку на 2011 рік із залученням  начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

5.  Головному спеціалісту із звернень громадян відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації (В.Павлова) :

5.1. Надавати методичну допомогу головам та секретарям виконавчих комітетів місцевих рад району, керівникам та відповідальним  особам управлінь, відділів та структурних підрозділів  райдержадміністрації в роботі із зверненнями громадян;

5.2. Забезпечити систематичний контроль за проведенням особистого звітування голів місцевих рад району про стан роботи із зверненнями громадян перед головою райдержадміністрації та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації;

6. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на керівника апарату райдержадміністрації М.Года.

   

Голова райдержадміністрації                                               В.Д. Цегенько

                                                                                                                                                                               
. Затвердити графік здачі архівних документів господарськими установами  району на постійне зберігання в Старосамбірський трудовий архів, що додається. 2. Рекомендувати сільським, селищним головам, комісіям з розпаювання господарств, керівникам  господарств району забезпечити упорядкування документів та передати їх на державне зберігання, згідно графіку. 3. Керівнику   Старосамбірського  трудового  архіву (С.Карвацький)  забезпечити приймання  і зберігання документів.4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації М. Года.  Голова райдержадміністрації                                                         В.Д.Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено