Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення №22/01-09 від 18 лютого 2011 року

За підсумками селекторної наради  голови Львівської  облдержадміністрації   від  14 лютого 2011 року, з метою  вдосконалення системи обліку об’єктів культурної спадщини :

                                                            

Сільським, селищним, міським головам,

                                                             Б.Козаку, П.Куровцю

1. Провести в населених пунктах району інвентаризацію та взяття на облік об’єктів культурної спадщини, в т.ч. культових будівель (каплиць), храмів, монастирів, історичних місць та окремих будівель (пам’яток архітектури), масових та поодиноких поховань, кладовищ, братських могил, пам’ятних знаків, символічних могил, меморіальних захоронень, пам’ятників,  пам’ятних місць історії та історичних подій, урочищ, городищ та інше.

                                                             Термін: до 1 червня 2011 року

2.   Вжити заходів на виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року №160 «Про затвердження Порядку визначення категорій пам’яток для занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України» та подати визначені об’єкти для внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

                                                          Термін: до 1 червня 2011 року

3. Забезпечити планування та організаційне проведення заходів щодо збереження   історико-архітектурного середовища об’єктів, охорони, реставрації, реабілітації та доцільного використання нерухомих пам’яток культурної спадщини та охоронних територій.

                                                             Термін: до 1 червня 2011 року

4. Подати свої пропозиції щодо  невідкладних реставраційних робіт та інших заходів на об’єктах культурної спадщини з метою збереження їх історичної цінності та благоустрою території.

Термін: до 1 червня 2011 року

5. Розробити та затвердити правила забудови та  використання територій і дизайну середовища у центральній  історичній частині населених пунктів, в інших історичних ареалах, забезпечити місцевими нормативами умови стимулювання власників (користувачів) об’єктів культурної спадщини щодо їх збереження.

Термін: до 1 червня 2011 року

6. Вживати заходів для створення сприятливих умов для інвестиційної діяльності і  заохочення фізичних та юридичних осіб до участі у фінансуванні проектів робіт із збереження об’єктів культурної спадщини.

                                                           Термін: постійно

                                                            П.Куровцю

7. Керуючись листом управління охорони культурної спадщини Львівської обласної державної адміністрації  від 19 лютого 2009 року № 1/826 завершити оформлення актів технічного стану об’єктів пам’яток культурної спадщини.

Термін: до 1 червня 2011 року

               

                                                                                              Володимир Цегенько

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено