Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №44/01-01 від 8 лютого 2011

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРоЗПОРЯДЖЕННЯ8 лютого  2011 року            м. Старий Самбір                                                     №44/01-01 Про проведення заходів з нагоди  відзначеннядня вшанування учасників бойових дійна території інших держав    

Відповідно до п.5 ст. 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Відділу освіти райдержадміністрації (М.Нискогуз) провести в загальноосвітніх навчальних закладах населених пунктів району тематичні виховні уроки та підготувати стінні газети з питань висвітлення історичних подій та участі громадян України в миротворчих і бойових діях на території інших держав, на які запросити ветеранів бойових дій на території інших держав.

2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам спільно з керівництвом Старосамбірської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (М.Бабчук) підготувати документи для надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих та багатодітним і малозабезпеченим учасникам бойових дій на території інших держав.

3. Головному спеціалісту відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації (В.Павлова) подати на розгляд комісії по розподілу коштів для виділення одноразової матеріальної допомоги громадянам району подані матеріали для надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих та багатодітним і малозабезпеченим учасникам бойових дій на території інших держав.

4. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із громадськістю та у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації (І.Кілик) підготувати і подати на розгляд в Старосамбірську районну раду Програму соціальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав.

5. Рекомендувати керівнику Старосамбірської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (М.Бабчук) підготувати і подати до 9 лютого 2011 року в районні засоби масової інформації матеріали – спогади учасників бойових дій на території інших держав.

6. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із громадськістю та у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації (І.Кілик), директору районного радіомовлення «Голос Прикарпаття» (І.Макар) забезпечити  широке висвітлення в районних засобах масової інформації заходів проведення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови    райдержадміністрації  З. Кутельмаха.

   Голова райдержадміністрації                                             В.Д. Цегенько               

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено