Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження від 25.11.2010 №593


 

СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРоЗПОРЯДЖЕННЯ25 листопада 2010  року          м. Старий Самбір                     №593Про дослідження на туберкульозвеликої рогатої худоби приватного

сектору в 2011-2015роках

        Відповідно до п.6 ст16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.7 Закону України «Про ветеринарну медицину»:

1.      Рекомендувати сільським, селищним, міським головам:

1.1.     Забезпечити виведення наявної великої рогатої худоби з  40- денного віку в  населених пунктах для дослідження на туберкульоз, лейкоз, бруцельоз та щеплення проти емфізематозного карбункулу, сибірки, у визначених для цього місцях збору тварин та обладнати прив’язь для фіксації худоби.     

1.2. У випадках подвірного обходу тварин виділяти із числа місцевих депутатів  представників для організації ветобробок худоби.                                                                                                                                      

1.3. Виділених в результаті дослідження хворих корів,  не виганяти на пасовища, не здавати від них молоко на зливні пункти, не продавати і заборонити вживати його без кип’ятіння.

1.4.     Заборонити продаж молока тим власникам корів, які не ідентифіковані, не мають паспорта на корів і ветеринарної картки та не досліджені на туберкульоз (при продажі молока на ринках власники повинні мати паспорт на корову і веткартку).

1.5.     Притягати на адмінкомісіях власників великої рогатої худоби, яка не досліджена на туберкульоз і не пройшла ветобробок, до відповідальності.

2.      Завідувачам установами державної ветеринарної медицини після виявлення туберкульозних корів в письмовій формі повідомляти прізвища власників такої худоби сільським, селищним, міським головам, керівникам господарств і завідувачам фельдшерсько-акушерських пунктів.

3.      Службі державної ветеринарної медицини (Я.Шехович) після здачі туберкульозної корови проводити в кожному неблагополучному дворі безкоштовну дезінфекцію та повідомляти про власників туберкульозних тварин району санітарно- епідеміологічну станцію (І.Костирко).

4.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Стрижака.

  

Голова райдержадміністрації                                                                  В.Д.Цегенько

      

                                                                        

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено