Старосамбірська

районна державна адміністрація

Новини

Любителям книг рекомендуємо

Гарна книжка допоможе чудово провести свій  вільний час у спекотне літо. Багато цікавих, нових та пізнавальних книг представлено на книжкових виставках «Модне читання» та «Кидай мишку - бери книжку» у Старосамбірській центральній районній бібліотеці.

Шановні любителі книги! Запрошуємо вас поринути у чарівний світ книг, тут кожен для себе знайде що почитати!!!

 

З 1 липня 2020 року зросли одноразові страхові виплати

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує, що у зв’язку з тим, що з 01 липня 2020 року збільшився розмір прожиткового мінімуму з 2102 гривень  до 2197 гривень, зросла сума одноразових допомог потерпілим від нещасного випадку на виробництві, або професійних захворювань і членам їх родин, утриманців  у  разі  смерті працівника при виконанні ним посадових обов’язків.

Детальніше:З 1 липня 2020 року зросли...

Держпродспоживслужба застерігає! Рекомендації щодо недопущення спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь під час повені та паводків

Існує небезпека ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації, бо під час повеней розмиваються гноєзбірники та дворові туалети, забруднюється нечистотами та різноманітним сміттям довкілля; затоплюються та забруднюються харчові продукти, джерела питного водопостачання (колодязі, каптажі, джерела централізованого водопостачання), підвальні і житлові приміщення.

І це може призвести до зростання кількості, а інколи і спалахів різноманітних небезпечних для людини інфекційних захворювань: кишкових інфекцій (сальмонельоз, дизентерія, холера), гепатит А, лептоспіроз, паразитарних хворіб тощо. Збудники усіх цих хвороб постійно знаходяться у навколишньому середовищі, особливо їх багато у нечистотах, брудній воді, зіпсутих харчових продуктах.

Детальніше:Держпродспоживслужба...

Прогноз розвитку та поширення найважливіших шкідників та хвороб сільськогосподарських культур в липні місяці 2020 року.

В липні очікуються вищі за норму середні температури повітря та опади, які йтимуть у вигляді дощу з грозами, місцями градом. Такі погодні умови сприятимуть прискореному розвитку всіх стадій шкідників, появі і поширенню хвороб на всіх сільськогосподарських культурах.

БАГАТОЇДНІ ШКІДНИКИ

Протягом липня в посівах кукурудзи інших товстостеблих культур у різних ґрунтово-кліматичних зонах області триватиме літ стеблового (кукурудзяного) метелика, відкладання яєць, виплодження та живлення гусені. За встановлення помірно теплої та вологої погоди (температура 18…30°С, вологість повітря понад 70%) усі стадії фітофага розвиватимуться в оптимальні строки, місцями формуватиметься надпорогова чисельність та шкідливість гусені. За умов зниження відносної вологості й аномально високих температур повітря спостерігатиметься часткова або повна загибель яйцекладок та гусені молодших віків.

Детальніше:Прогноз розвитку та...

У Старосамбірський район призначено нового суддю

Відповідно до Указу Президента України від 7 липня 2020 року №268/2020 «Про призначення суддів», опублікованому на офіційному сайті Президента України, на посаду судді Старосамбірського районного суду Львівської області призначено ПОШИВАКА Юрія Петровича.

Відбулось позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

Сьогодні, 7 липня, голова Старосамбірської районної державної адміністрації Петро Назар  провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому, відповідно до порядку денного, було розглянуто два питання:

  1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та часткового послаблення карантинних заходів на території району.
  2. Про вжиття невідкладних заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на території району.

Детальніше:Відбулось позачергове...

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини