Старосамбірська

районна державна адміністрація

У дитячій клінічній лікарні «ОХМАДИТ» відсвяткували день вітру

Львівщина продовжує традицію святкування Всесвітнього дня вітру та активно долучається  до його  відзначення.

В межах святкування 14 червня управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації організувало відвідування дітей, які перебувають на лікуванні у Комунальному закладі Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ».

Детальніше: У дитячій клінічній лікарні...

Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення відбудуться 24 червня

У понеділок, 24 червня,відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони будуть проводитись на електронному майданчикуДП «СЕТАМ».

Детальніше: Електронні земельні торги з...

Успішно реалізовано 4 проекти спрямовані на вирішення гострих соціальних проблем області

У 2019 році конкурсною комісією визначено 30 проектів-переможців розроблених інститутами громадянського суспільства, які отримали дофінансування з обласного бюджету в сумі 800 тис. грн.

У період з 17-19 травня успішно проведено вишкіл під назвою: "На захист України". Військово-патріотичний вишкіл на честь Олени Степанів.

Детальніше: Успішно реалізовано 4...

Військових медиків привітали із професійним святом

Сьогодні, 14 червня, напередодні Дня медичного працівника, який в Україні відзначають у третю неділю червня, відбулося святкування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. 

Військових медиків привітав зі святом т.в.о голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Детальніше: Військових медиків привітали...

З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили медиків

Сьогодні, 14 червня, у Палаці залізничників «Рокс» відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Привітав працівників галузі т.в.о голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Медична спільнота є потужним посилом всієї України. І ви також є частиною нашого шляху до ЄС, адже деякі стандарти і ті речі, які ви робите, є на високому рівні і ви вже можете вести професійну дискусію з вашими колегами із закордону. Важливо розуміти, що своїми знаннями і вміннями ви також завдячуєте людям, педагогам, які  вас навчали. Ви робите дуже важливу справу. Бажаю вам мудрості, будьте на стороні правди, а ваша правда - це ваш фах», - зазначив Ростислав Замлинський.

Детальніше: З нагоди професійного свята...

У Зашкові відзначили 128-у річницю від дня народження Євгена Коновальця

Сьогодні, 14 червня, у с. Зашків,  Жовківського району відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 128-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця.

Присутні поклали квіти до погруддя Євгену Коновальцю та спільно виконали Державний Гімн України. Опісля, відбулось громадське віче.

Детальніше: У Зашкові відзначили 128-у...