Старосамбірська

районна державна адміністрація

У Моршині триває ремонт дороги

На території Львівської області тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

За інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту і зв'язку Львівської ОДА, у межах м. Моршин тривають роботи з відновлення асфальтового покриття на окремих ділянках автомобільної дороги О141805 загального користування місцевого значення – під'їзд до м. Моршин.

Детальніше: У Моршині триває ремонт дороги

ПРОГРАМА організації та проведення заходів з відзначення 101-річчя утворення ЗУНР у м. Старий Самбір

ПРОГРАМА 

організації та проведення заходів з відзначення

101-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки

 м. Старий Самбір

 

1 листопада 2019 року

Детальніше: ПРОГРАМА  організації та...

Тарас Грень зустрівся із представниками Міжнародної фінансової корпорації (ІFC)

Сьогодні, 23 жовтня, заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень зустрівся із представниками Міжнародної фінансової корпорації (ІFC).

У межах зустрічі сторони обговорили потенційну можливість залучення приватного сектору до розвитку і модернізації чотирьох регіональних аеропортів, серед яких Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького.

Детальніше: Тарас Грень зустрівся із...

"Охматдиту" передали обладнання в межах програми,що реалізується Урядом Японії

Обласній дитячій лікарні «Охматдит» сьогодні урочисто передали каталог обладнання в межах Програми безпеки людини «Кусаноне», що реалізується Урядом Японії.

Фінансову допомогу у розмірі 77 тисяч доларів скерували на модернізацію медичного обладнання. Під час передачі обладнання Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі оглянув лікарню та поспілкувався із лікарями.

Детальніше: "Охматдиту" передали...

Тарас Грень привітав автомобілістів і дорожників з професійним святом

Cьогодні, 23 жовтня, у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва відбулись урочистості з нагоди відзначення професійного свята автомобілістів і дорожників.

«Усі ми не уявляємо свого життя без вашої праці. Впевнений, що ваша майстерність і надалі слугуватиме розвитку галузі і реалізації нашого транспортного потенціалу. Дякую за вашу щоденну роботу, яке є важливою для кожного. Бажаю усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства добробуту, нових трудових здобутків, міцного здоров'я, подальшої успішної роботи», - привітав присутніх заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень.

Детальніше: Тарас Грень привітав...

«Навчання 3D. Хакатон код» для молоді

Львівська міська молодіжна громадська організація «Молодіжне об’єднання Граніт» за підтримки Міністерства молоді та спорту України 29 жовтня 2019 року у м. Львові (вул. Сахарова, 37) проводить «Навчання 3D. Хакатон код», мета якого -  формування громадянської позиції серед молоді через популяризацію змішаного навчання, створення груп активістів, що втілюватимуть ідеї гуртків робототехніки та  3д-принтерів,  поширення  успішних  кейсів  інноваційних  ідей  та  залучення якомога  більшої  кількості  ініціативної  молоді  до  гурткової  роботи,  діяльності молодіжних ГО та осередків молоді, які зможуть не шаблонно мислити, розвивати різноманітні ініціативи від змагань до хакатонів та гідно представляти Українську молодь на міжнародних заходах.

Детальніше: «Навчання 3D. Хакатон код»...