Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання Програми соціально-економічного такультурного розвитку району за 9 місяців 2018 року"

Про виконання Програми соціально-економічного та

культурного розвитку району за 9 місяців 2018 року

   Заслухавши доповіді т.в.о начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Головчака В.Б., т.в.о начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., т.в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Лопуха Б.І., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2018 року», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації відзначає, що впродовж 9 місяців 2018 року в районі були реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

Підприємства промисловості в січні-серпні 2018 року реалізували продукції на суму 161,5 млн. грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 68,8 млн. грн (74,2%).

В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 2079,2 грн.

Протягом січня-вересня 2018 року сільськогосподарськими підприємствами вироблено 152,7 тонни молока, що становить 72,8% до періоду минулого року; 55,3 тонн м’яса, що становить 114,8% до відповідного періоду минулого року; реалізовано 131,2 тонни молока, що становить 103,0 % до відповідного періоду минулого року та м’яса у живій вазі 22,7 тонн, що становить 68,4 % до відповідного періоду минулого року.

Протягом січня-вересня 2018 року пройшли державну реєстрацію 197 суб’єктів підприємницької діяльності, що менше відповідного періоду минулого року на 4,8%, з яких 169 - фізичні особи, 28 - юридичні.

Знялися з державної реєстрації 152 суб’єкти, що менше відповідного періоду минулого року на 27,6%.

Забезпечується вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

Філією «Старосамбірський райавтодор» та «Турківська ДЕД» виконувалися роботи з експлуатаційного утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування автомобільної дороги та узбіччя автогрейдером.

Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному, безаварійному режимі.

Впродовж січня-вересня 2018 року в районі забезпечено надходження до зведеного бюджету на загальну суму 280,7 млн. грн, що більше відповідного періоду минулого року на 68,6 млн. грн (32,3%).

У січні-вересні 2018 року призначено та виплачено державної соціальної допомоги 14000 малозабезпеченим сім'ям та допомоги сім'ям з дітьми в сумі 125,6 млн. грн.

Станом на 1 жовтня 2018 року призначені житлові субсидії 12016 сім'ям на суму 56,4 млн. грн, з них на придбання твердого пічного побутового палива 1398 сім’ям на суму 4438,0 тис. грн.

   Забезпечувалося надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району, Колегія районної державної адміністрації:

                                                          

                                                 ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді т.в.о начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Головчака В.Б., т.в.о начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., т.в.о. головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Лопуха Б.І., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2018 року» прийняти до відома.
  2. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації:

2.1. До кінця 2018 року в межах виділених асигнувань, забезпечити виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району.

         2.2. Забезпечити виконання робіт та своєчасне освоєння коштів державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки та коштів обласних та районних програм.

2.3. До 15 січня 2019 року подати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію про виконання Програми у відповідній галузі (сфері діяльності) за 2018 рік та матеріали мультимедійного супроводу.

  1. Рекомендувати міським, сільським, селищним головам:

3.1. Забезпечити виконання робіт і впровадження мікропроектів місцевого розвитку у громадах на 2018 рік.

3.2. Впродовж листопада - грудня 2018 року підготувати заявки для участі в обласному конкурсному відборі мікропроектів місцевого розвитку на 2019 рік, конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного Фонду регіонального розвитку у Львівській області в 2019 році (проекти вартістю: будівництво не менше 5,0 млн. грн, закупівля товарів, робіт, послуг - не менше 1,0 млн. грн), коштів бюджету розвитку обласного бюджету.

  1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.) у двотижневий термін підготувати проект розпорядження райдержадміністрації на виконання рішення Колегії.
  2. Контроль за виконання рішення Колегії залишаю за собою.

 

Голова Колегії                                                                          Р.Р.Пупа