Старосамбірська

районна державна адміністрація

Сектор з питань цивільного захисту

Бережіть себе і рідних у дорозі під час негоди!

Результат пошуку зображень за запитом Будьте уважними та обережними у час негоди"Зважаючи на мінливість погодних умов, закликаємо водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Крім того, рекомендуємо водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані, а в разі гострої необхідності – збиратися у дорогу відповідально.

Детальніше: Бережіть себе і рідних у...

Щодо можливих загроз від вибухонебезпечних предметів

Результат пошуку зображень за запитом вибухонебезпечні предметиСтаросамбірський відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації інформує про вибухонебезпечні предмети, до яких відносяться різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву ґрунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у ґрунті.

Вибухонебезпечні предмети - це авіаційні бомби, артилерійські снаряди, інженерні та артилерійські (мінометні) міни, фугаси, гранати та патрони.

Детальніше: Щодо можливих загроз  від...

Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні

Президент України видав Указ від 24.12.2019 №948/2019 «Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні", в якому зокрема говориться про:

- забезпечення неухильного додержання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей (закладах освіти, гуртожитках, закладах охорони здоров’я, торгово-розважальних закладах, готелях тощо), у тому числі вимог щодо забезпечення таких об’єктів системами пожежної сигналізації та підтримання їх у робочому стані, забезпечення необхідними первинними засобами гасіння пожеж, утримання у належному стані аварійних виходів та шляхів термінової евакуації, під’їзних шляхів для пожежних та аварійно-рятувальних служб;

Детальніше: Про невідкладні заходи щодо...

Розпорядження Старосамбірської райдержадміністрації від 21 січня 2020 року №19/01-04

 

Про затвердження Положення про відділ

з питань оборонної роботи, цивільного

захисту та взаємодії з правоохоронними

органами Старосамбірської районної

державної адміністрації

 

Відповідно до статей 5, 6, 25, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 №887 «Про затвердження типового положення  про структурний підрозділ  місцевої державної адміністрації», враховуючи  розпорядження  голови Старосамбірської районної державної  адміністрації  від  30 жовтня 2019 року №38/0701 К-1 «Про впорядкування структури районної державної адміністрації»:

  1. Затвердити Положення про відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Старосамбірської районної державної адміністрації, що додається.

Детальніше: Розпорядження...

Нагадуємо правила поведінки на зимових водоймах під час святкування Водохреща

Результат пошуку зображень за запитом "правила поведінки на зимових водоймах під час святкування водохреща"Святкуючи 19 січня Хрещення Господнє або Богоявлення - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, варто пам’ятати про дотримання правил безпеки під час перебування поблизу водних об’єктів та безпосередньо занурення. Щоб уникнути виникнення небезпечних подій і трагічних наслідків, слід дотримуватися наступних правил безпечної поведінки:

  • слід обережно спускатися з берега, краще у спеціальному взутті;
  • не можна занурюватися у воду в необладнаних для цього місцях, без присутності рятувальників і медиків;

Детальніше: Нагадуємо правила поведінки...

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ЗА СИГНАЛОМ ОПОВІЩЕННЯ "УВАГА ВСІМ"

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї щодо дій населення за сигналом оповіщення "увага  всім"

У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період проводиться оповіщення населення сигналами цивільного захисту з використанням технічних засобів оповіщення та залученням телерадіомовних організацій для передачі повідомлень.

Доведення сигналів, повідомлень про загрозу виникнення або  виникнення надзвичайних ситуацій до населення, а також інформування здійснюється департаментом з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше: ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ЗА СИГНАЛОМ...