Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №661/01-04 від 11.10.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1.         Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жительці (місце проживання) Тихоцькій Оксані Володимирівні, яка розташована на території Торчиновицької сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жительці (місце проживання) Тихоцькій Оксані Володимирівні площею 1,0396 га з присвоєним кадастровим номером 4625187400:05:000:0039 із земель пайового фонду на території Торчиновицької сільської ради.
  3.         Громадянці Тихоцькій О.В., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Торчиновицькому сільському голові Припіну З.М. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.
  5.       Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                                                              Р.Р.Пупа