Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №657/01-04 від 09.10.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жителю (місце проживання)  Каптованець Віктору Васильовичу, яка розташована на території Воютицької сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Каптованець Віктору Васильовичу площею 0,9728 га з присвоєним кадастровим номером 4625183100:02:000:0174 із земель пайового фонду, розташованого поза межами населеного пункту с.Лютовиська, на території Воютицької сільської ради.
  3.  Громадянину Каптованець В.В., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4.  Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Воютицькому сільському голові Яремко М.М. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів. 
  5.   Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                                                              Р.Р.Пупа