Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №631/01-04 від 27.09.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

   Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жителю (місце проживання) Чижовичу Ігорю Івановичу, яка розташована поза межами населеного пункту с.Лютовиська на території Воютицької сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Чижовичу Ігорю Івановичу площею 0,6100 га з присвоєним кадастровим номером 4625183100:06:000:0187 із земель пайового фонду, розташованого поза межами населеного пункту с.Лютовиська, на території Воютицької сільської ради.
  3. Громадянину Чижовичу І.І., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельні ділянки.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Воютицькому сільському голові Яремко М.М. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів. 
  5.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                                                             Р.Р.Пупа