Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №613/01-04 від 24.09.2018

Про розроблення Схеми планування

території Міженецької сільської ради

        

 Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 13, 14 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», пункту 6.3 ДБН Б.1.1-13:2012, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 березня 2012 року №105 «Склад та зміст містобудівної документації на державному та регіональному рівні», Програми комплексного розвитку території Львівської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 29 березня 2016 року №148, рішення Міженецької сільської ради від 12 вересня 2018 року №436 «Про розробку Схеми планування території Міженецької сільської ради Старосамбірського району Львівської області», враховуючи клопотання Міженецької сільської ради від 19 вересня 2018 року №276 та проектну схему планування території Старосамбірського району:

  1. Визначити Міженецьку сільську раду замовником розроблення Схеми планування території Міженецької сільської ради (Міженецька ОТГ) - далі Схема.
  2. Міженецькій сільській раді (Брицький В.М.).

  2.1. Визначити розробником Схеми проектну організацію, яка має ліцензію на виконання робіт.

  2.2. Укласти з розробником договір на проектні роботи щодо розроблення Схеми із врахуванням черговості виконання проектних робіт.

 2.3. В місячний термін після підписання договору на проектні роботи щодо розроблення Схеми:

    - розробити завдання на розроблення Схеми;

   - підготувати та надати замовнику перелік вихідних даних, необхідних для розроблення Схеми;

   - інформувати Старосамбірську районну державну адміністрацію, у тому числі органи місцевого самоврядування територій суміжних адміністративно-територіальних одиниць, про початок розроблення Схеми, надіслати їм проект завдання на виконання цієї роботи;

- оприлюднити через засоби масової інформації відомості про початок робіт, пов'язаних з розробленням Схеми, з метою подачі органам місцевого самоврядування, а також фізичним та юридичним особам пропозицій та зауважень до проекту завдання на складання цієї Схеми.

   2.4. Протягом двох тижнів після завершення Схеми повідомити через засоби масової інформації та письмово органи місцевого самоврядування територій суміжних адміністративно-територіальних одиниць про місце та строки обговорення Схеми, а також про форми подання пропозицій і порядок їх урахування.

 2.5. Подати Схему на розгляд Львівської обласної державної адміністрації для проведення експертизи та підготовлення висновку щодо її затвердження.

   2.6. Після проведення обговорення, погоджень та експертизи подати Схему в Старосамбірську районну раду для затвердження на сесії.

  1. Фінансування робіт із розроблення Схеми провести за рахунок коштів Міженецької сільської ради та співфінансування Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації відповідно до Програми комплексного розвитку території Львівської області на 2016-2020 роки.
  2. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.) здійснювати методичний та практичний супровід виконання робіт щодо розроблення Схеми.      
  3. Відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Следзевич В.Ф.) у тижневий термін опублікувати розпорядження на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                                       Р.Р.Пупа