Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №594/01-04 від 14.09.2018

Про створення робочої групи для

проведення комісійних обстежень на

території району

 

Відповідно до статей 6, 16, пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», враховуючи лист Старосамбірського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області від 10.09.2018 №463 щодо ініціювання комісійних обстежень:

  1. Створити робочу групу для проведення комісійних обстежень, згідно з додатком.
  2. Робочій групі:

  2.1. Забезпечити дослідження атмосферного повітря на межі житлової забудови, санітарно-захисної зони (нормативної чи зменшеної) від підприємств, щодо яких мали місце скарги населення, в тому числі у попередні роки, надходили запити від громадських організацій, депутатські звернення, в термін до 28 вересня 2018 року.

  2.2. Провести рейдові обстеження автотрас з інтенсивним рухом транспорту у межах населених пунктів з проведенням замірів шуму, запиленості, загазованості в термін до 28 вересня 2018 року.

  2.3. Забезпечити в ході розгляду звернень громадян проведення лабораторних досліджень води з джерел водопостачання та ґрунтів з домогосподарств, що наближені до місць використання пестицидів та аргохімікатів, сміттєзвалищ.  

  2.4. Забезпечити проведення рейдових обстежень міських загальнодоступних дитячих ігрових майданчиків з відбором проб піску (з пісочниць) для лабораторного контролю (паразитологічні дослідження), в термін до 17 вересня 2018 року.

  2.5. Забезпечити проведення обстежень з замірами шуму, електромагнітних випромінювань на території житлової забудови у зоні впливу РТО та залізничних колій І категорії, в термін до 17 вересня 2018 року.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                                                Р.Р. Пупа          

 

  

Додаток

до розпорядження

райдержадміністрації

14 вересня 2018 року №594/01-04

 

Склад

робочої групи для проведення комісійних

обстежень на території району

 

Пупа Руслан Романович

- перший заступник голови райдержадміністрації, голова робочої групи.

Васік Галина Богданівна

- начальник відділу державного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства Старосамбірського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби (за згодою).

Брезецька Світлана Володимирівна

-         завідувач Старосамбірського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» (за згодою)

Представники органів місцевого самоврядування

 

 

  

Заступник керівника апарату -

начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації                                           Г.Г.Назаренко