Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №580/01-04 від 07.09.2018

Про організацію видачі

пакунків малюка

 

   Відповідно до статті 6, пункту 3 частини 1 статті 13  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 №427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства»:

  1. Комунальному закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» (Войтів Ю.Я.) забезпечити під час виписки з пологового будинку збір заяв на видачу пакунків малюка за місцем проживання матері/батька новонародженої дитини та передачу заяв управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Цебак С.І.) у визначені строки.
  2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Цебак С.І.) узагальнену інформацію про потребу одноразової допомоги «пакунок малюка» подати до департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.
  3. Старосамбірському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Корпак М.С.):

   3.1. Забезпечити видачу пакунків малюка сім’ям новонародженої дитини відповідно до заяв.

   3.2. Щоденно, починаючи з 10 вересня 2018 року, надавати оперативну інформацію щодо поставок та видачі пакунків малюка до управління соціального захисту населення.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                                               Р.Р.Пупа