Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №576/01-04 від 06.09.2018

Про надання дозволу

на розроблення проекту

детального плану території

       

        Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації» враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ» від 29 серпня 2018 року № 05/2:

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ» дозвіл на розроблення проекту детального плану території для будівництва та обслуговування вітрової електростанції на території Великосушицької сільської ради за межами населеного пункту села Велика Сушиця, Старосамбірського району, Львівської області.
  2. Взяти до уваги, що замовником  розроблення проекту детального плану території, зазначеного в пункті 1 та внесення змін до нього, є Старосамбірська районна державна адміністрація.
  3. Фінансування робіт з розроблення проекту детального плану території, зазначеного в пункті 1, здійснити за рахунок коштів ТзОВ «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ».
  4. Великосушицькій сільській раді (Середницький М.С.) спільно з розробником забезпечити проведення громадського слухання проекту детального плану території зазначеного в пункті 1.
  5. ТзОВ «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ» подати проект детального плану території зазначеного в пункті 1 на розгляд архітектурно – містобудівної ради при департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації.
  6. Після проведених громадських слухань та розгляду архітектурно – містобудівною радою при департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації подати проект детального плану території на затвердження Старосамбірській райдержадміністрації.
  7. Відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Следзевич В.Ф.) у тижневий термін опублікувати розпорядження на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.
  8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови                                                       Р.Р.Пупа