Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №434/01-04 від 10.07.2018

Про відбір громадян України

на військову службу за контрактом

у Збройні Сили України

 

Відповідно до статей 6, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 02.03.2014 №189/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України», розпорядження Президента України від 16.05.2005 №1043/2005-РП «Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом», розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 15.03.2016 №02-01/844, розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 06.01.2017, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19.01.2017 №41/0/5-17 «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України», враховуючи лист Старосамбірського районного військового комісаріату від 02.07.2018 №166:

  1. Сільським, селищним, міським головам:

1.1. Спільно із Старосамбірським районним військовим комісаріатом (далі Старосамбірський РВК) організувати роботу щодо інформування населення Старосамбірського району з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби та військовозобов’язаних, придатних до військової служби за станом здоров’я та рівнем освіти.

1.2. Сприяти представникам військового комісаріату і військових частин у розміщенні реклами про військову службу за контрактом, організації заходів рекламно-пропагандистського характеру.

1.3. Сприяти виділенню місць для рекламування військової служби за контрактом у місцях скупчення людей, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.

1.4. Розмістити та постійно оновлювати на території місцевих рад району рекламу про військову службу за контрактом.

           1.5.  Забезпечити виконання планового завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом  згідно з додатком.

  1. Головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіву Ю.Я.:

2.1. Визначити лікувальні заклади у Старосамбірському районі для забезпечення медичного обстеження та лікування кандидатів на військову службу за контрактом.

2.2. Забезпечити у районних лікувальних закладах безкоштовний медичний огляд громадян, які відібрані кандидатами на військову службу за контрактом.

  1. Начальнику Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області    Чекасу Р.О. при отриманні запитів надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей на кандидатів щодо їх притягнення до кримінальної відповідальності, наявності судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення для проходження військової служби за контрактом.
  2. Начальнику відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації Беницькому Б.В.:

4.1. Спільно із Старосамбірським РВК забезпечити роботу в навчальних закладах району з питань військово-патріотичного виховання та пропаганди військової служби за контрактом.

4.2. Спільно із Старосамбірським РВК сприяти проведенню Днів відкритих дверей у військових частинах для ознайомлення учнівської молоді з військовою службою за контрактом.

4.3. Спільно із Старосамбірським РВК забезпечити у навчальних закладах району інформування учнівської молоді про військову службу за контрактом.

  1. Директору районного радіомовлення "Голос Прикарпаття" Макару І.І., начальнику відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Следзевич В.Ф. спільно з військовим комісаріатом забезпечити висвітлення у засобах масової інформації, на правах соціальної реклами, питань щодо військової служби за контрактом.
  2. Директору Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Пізнак М.І.:

6.1. Спільно із Старосамбірським районним військовим комісаріатом організувати висвітлення питань щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом та порядку проходження служби.

6.2. Відповідно до розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 15.03.2016 №02-01/844 цілеспрямовано пропонувати громадянам, звільненим з військової служби, у першу чергу тим, які отримують належні виплати з безробіття, працевлаштування шляхом укладання контрактів із Збройними Силами України (у разі відмови від двох пропозицій відповідно до пункту 14 статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне страхування на випадок безробіття» припинити виплату допомоги по безробіттю).

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови                                                       Р.Р.Пупа

 

                                                                       

 

 

                                               Додаток

                                               до розпорядження

                                               райдержадміністрації

                                               10 липня 2018 року №434/01-04                                                          

 

Планове завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом

на ІІІ квартал 2018 року

п/п

     Назва ради

Кількість кандидатів, яких необхідно відібрати у ІІІ кварталі

 

1.

Білицька

1

2.

Великосільська

 

3.

Верхньолужоцька

1

4.

Великолінинська

1

5.

Великосушицька

 

6.

Волошинівська

1

7.

Волянська

 

8.

Головецька

1

9.

Грозівська

1

10.

Княжпільська

1

12.

Міженецька

1

13.

Мшанецька

1

14.

Мурованська

1

15.

Новоміська

 

16.

Ріп’янська

 

17.

Скелівська

1

18.

Слохинівська

 

19.

Солянуватська

1

20.

Стар’явська

1

21.

Страшевицька

1

22.

Стрілківська

1

23.

Стрільбицька

1

25.

Тернавська

1

26.

Терлівська

 

27.

Тершівська

1

28.

Тисовицька

1

29.

Трушевицька

1

30.

Топільницька

 

31.

Торчиновицька

 

32.

Тур’ївська

1

33.

Чаплівська

1

34.

Ясенице–Замківська

1

35.

Нижанковицька

1

36.

Старосолянська

1

37.

Добромильська

 

38.

Старосамбірська

1

39

Хирівська

1

Всього

27

 

Керівник апарату                                                                                               М.М.Год