Старосамбірська

районна державна адміністрація

Старосамбірська районна державна адміністрація оголошує про намір створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

 Відповідно до п. 8 Типового положення про Громадську раду затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з метою ефективної реалізації положень постанови, на виконання п. 2 розпорядження Старосамбірської районної державної адміністрації від 9 червня 2015 року № 179/01-04, для забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійсненні громадського контролю за їх діяльністю в райдержадміністрації  створюється  ініціативна група для підготовки проекту Положення про Громадську раду при Старосамбірській райдержадміністрації, а також з підготовки установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради.

 

 До складу ініціативної групи запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, що бажають брати участь у роботі   ініціативної групи з створення Громадської ради  при райдержадміністрації.

 

Пропозиції щодо кандидатів до складу ініціативної групи надаватив електронному або паперовому вигляді до 16 червня 2015 року за адресою: 82000, вул.. Л. Галицького,40, м. Старий Самбір, каб.312. тел..21-206. Email: doruch110@gmail.com. Контактна особа: Галевич Михайло Володимирович.