Старосамбірська

районна державна адміністрація

Про перспективи та ідеї роботи радилась громадські організації Старосамбірщини

Про враження від участі у Всеукраїнському форумі Громадських рад що проводився 5 жовтня 2018 року в м. Львові поділився Михайло Николин голова Старосамбірської Громадської ради (мабуть один з наймолодших, якщо не наймолодший голова громадської ради на форумі  _автор). Цікаві ідеї та пропозиції звучали від представників громадськості зокрема Юрія Павлова, Руслана Пукшина та Романа Миника.

Детальніше: Про перспективи та ідеї...

Про затвердження складу Громадської ради при Старосамбірської райдержадміністрації

СТАРОСАМБІРСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

 12 липня 2018 року                       Старий Самбір                                  №438/01-04       

Про затвердження складу  Громадської ради

при Старосамбірської райдержадміністрації

 Відповідно до статті 6, статті 13, статті 22, пункту 9 статті 39  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України  від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», згідно з протоколом установчих зборів Громадської ради при Старосамбірської райдержадміністрації від 15 червня 2018 року:

Детальніше: Про затвердження складу...

Повідомлення про установчі збори з формування складу Громадської ради при Старосамбірській районній державній адміністрації

15 червня 2018 року о 15:00 у приміщенні малого залу Старосамбірської районної ради Львівській області за адресом: м. Старий Самбір, вул. Л. Галицького,40 відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Старосамбірській районній державній адміністрації.

Детальніше: Повідомлення про установчі...

Повідомлення про установчі збори з формування складу Громадської ради при Старосамбірській районній державній адміністрації

8 червня 2018 року о 15:00 у приміщенні малого залу Старосамбірської районної ради Львівській області за адресом: м. Старий Самбір, вул. Л. Галицького,40 відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Старосамбірській районній державній адміністрації.

Детальніше: Повідомлення про установчі...

Оголошення, щодо перенесення установчих зборів Громадської ради

Установчі збори з формування складу Громадської ради при Старосамбірській районній державній адміністрації заплановані 26 січня 2018 року о 15:00 у приміщенні сесійної зали Старосамбірської районної ради за адресою: м. Старий Самбір, вул. Л. Галицького,40 перенесено. Про узгоджений час та місце установчих зборів буде повідомлено додатково.

ПАМ’ЯТКА щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської ради при Старосамбірській районній державній адміністрації

 

ПАМ’ЯТКА

щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської ради при Старосамбірській районній державній адміністрації

Шановні друзі!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах з обрання нового складу Громадської ради просимо уважно прочитати наступні рекомендації:

Детальніше: ПАМ’ЯТКА щодо підготовки...