Старосамбірська

районна державна адміністрація

Відкриття пластового року – 2019

Результат пошуку зображень за запитом "Відкриття пластового року – 2019"

У неділю, 22 вересня 2019 року  на Львівщині проходитиме пластова акція «Відкриття пластового року – 2019». Святкування відбудеться у м. Львів та м. Золочів.

Програма проведення пластової акції у м. Львів

Детальніше: Відкриття пластового року –...

Регіональний семінар-тренінг для ЗМІ щодо протидії гібридним загрозам

Результат пошуку зображень за запитом "Регіональний семінар-тренінг для ЗМІ щодо протидії гібридним загрозам"У четвер, 19 вересня, відбудеться семінар «Гібридна агресія РФ в Україні: розпізнати та попередити».

Регіональний семінар-тренінг для ЗМІ  щодо протидії гібридним загрозам у рамках діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні із залученням представників державного сектору управління та місцевого самоврядування, експертів неурядових організацій, науковців, представників іноземних дипломатичних представництв та міжнародних організацій в Україні.

Місце проведення: м. Львів, готель «ReikartzДворжец» (вул. Городоцька, 107). 

Деталі тут

Обговорення стану охорони лісів від незаконних рубок та порушень природоохоронного законодавства на Старосамбірщині

Результат пошуку зображень за запитом "обговорення стану охорони лісів від незаконних рубок та порушень природоохоронного законодавства"

Запрошуємо всіх небайдужих 18 вересня 2019 року прийняти участь в обговоренні стану охорони лісів від незаконних рубок та порушень природоохоронного законодавства, яке відбудеться за ініціативи керівництва Державного підприємства «Старосамбірське лісомисливське господарство», за участю громадськості та правоохоронних органів.

Місце проведення: приміщення адмінбудинку ДП «Старосамбірське ЛМГ», вул. Дрогобицька, 2, м.Старий Самбір.

Детальніше: Обговорення стану охорони...

Всеукраїнський молодіжний християнський фестиваль «Вітер На-Дії»

У неділю, 15 вересня, в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (УКУ) відбудеться  Всеукраїнський молодіжний християнський фестиваль «Вітер На-Дії»

Початок: о 10:30 год.

Ознайомитись із детальною програмою заходу можна тут.

Круглий стіл з метою обговорення проекту Податкового кодексу України та Концепції доктрини економічної безпеки України

Результат пошуку зображень за запитом "Круглий стіл з метою обговорення проекту Податкового кодексу України та Концепції доктрини економічної безпеки України"Зі спільної ініціативи Львівської обласної державної адміністрації та всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» 12 вересня о 10:00 год. за адресою вулиця Винниченка, 18, кабінет 257 відбудеться круглий стіл з метою обговорення проекту Податкового кодексу України та Концепції доктрини економічної безпеки України.

До участі у заході запрошують представників органів виконавчої влади, бізнесу, громадських організацій, асоціативних структур та наукового середовища.

Детальніше: Круглий стіл з метою...

Зустріч із Блаженнішим Епіфанієм "Відроджена церква: нові виклики"

У продовження традиції спілкування з духовними лідерами України, започаткованої МІОКом, у стінах Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться актуальна та відверта розмова з Митрополитом Епіфанієм, предстоятелем Православної Церкви України

Місце проведення: Актова зала головного корпусу НУ «Львівська політехніка», (вул. С. Бандери, 12), 

Дата і час: 12 вересня о 10.00 год.

Детальніше: Зустріч із Блаженнішим...