Старосамбірська

районна державна адміністрація

Семінар Школи екологічної журналістики ПРООН

Результат пошуку зображень за запитом "Школи екологічної журналістики ПРООН"Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) спільно із  Мінприроди оголошує набір до Школи екологічної журналістики.

Дата: 11 липня.

Час: 10: 00 година.

Місце:  м. Львів  в готелі «Taurus City» ( площа князя Святослава, 9).

До участі запрошуються журналісти всеукраїнських та регіональних ЗМІ з західних областей України, блогери та медіаактивісти, які цікавляться темами сталого розвитку та охорони довкілля.

Теми:

  • як висвітлювати ключові екологічні проблеми України, зокрема у її західних областях
  • як і де шукати достовірну інформацію про стан довкілля.
  • як працюватимуть європейські норми у сфері поводження з відходами в Україні
  • де шукати інформацію про відходи та як цією темою зацікавити  редактора та інші актуальні теми.

Серед тренерів Школи:

• Остап Семерак, міністр екології та природних ресурсів України, розповість про те, як влаштована екологічна політика в Україні, які ключові екологічні виклики та шляхи їх вирішення, а також дасть розгорнуті відповіді на Ваші запитання.

• Ольга Веснянка, журналістка, лауреатка журналістських конкурсів про Цілі сталого розвитку, нагороджена «За внесок у розвиток кліматичної журналістики»,  - про те, як простими словами написати про зміну клімату, яку термінологію правильно використовувати, звідки брати надійні дані, як зміна клімату впливає на кожного з нас й, звісно, наслідки зміни клімату в Україні.

• Ірина Миронова, засновниця Zero Waste Lviv, співголова Zero Waste Alliance Ukraine розповість про те, як не писати про відходи

• Роман Степанюк, проект «Відкритість та підзвітність у держуправлінні та послугах» (TAPAS) навчить працювати з відкритими даними у сфері поводження з відходами

Охочих взяти участь у навчанні, просимо заповнити анкету за посиланням.  

Участь у школі безкоштовна для 30 учасників, яких буде обрано за результатом розгляду анкет. Затвердженим учасникам із інших областей організатори забезпечують проїзд до Львова. Про результати відбору повідомлять до 10 липня 2019 р (включно).