Старосамбірська

районна державна адміністрація

Конкурс скульптур "Натхненні Пінзелем"

Концерт скульптур Натхненні Пінзелем в рамках проекту "Під зорею Пінзеля" - Ñ„Ð¾Ñ‚Ð¾У вівторок, 4 червня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім.С. Крушельницької відбудеться яскрава мистецька подія Львівщини, яка об'єднає музику, скульптуру й балет.

Захід покликаний привернути увагу до реставрації творінь геніального митця Іоана Пінзеля. Подія розпочнеться о 20:00 у фойє Львівської національної опери, де будуть представлені роботи Конкурсу скульптур «Натхненні Пінзелем».

До конкурсу долучилися митці Іван Самотос, Петро Старух, Віктор Проданчук, Ярослав Костко, Володимир Цісарик, Павло Бондар, Тарас Данилюк, Василь Бабій, Володимир Семків. Скульптура, що здобуде перемогу у конкурсі, буде виготовлена в повний зріст і подарована місту.

О 21:00 у Дзеркальній залі, відбудеться унікальна постановка балету «Людина або Містерія Майстра Пінзеля». Подія відбувається в межах проекту "Під Зорею Пінзеля", який був створений у 2017 році. Основна його мета - популяризація творчості геніального українського скульптора XVIII ст. епохи бароко Іоана Георгія Пінзеля.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини