Старосамбірська

районна державна адміністрація

Міжнародна конференція щодо ефективного управління земельними ресурсами

Результат пошуку зображень за запитом "Міжнародна конференція щодо ефективного управління земельними ресурсами"У вівторок, 23 квітня, відбудеться Міжнародна конференція «Ефективне управління земельними ресурсами як передумова розвитку України».

серед головних тем конференції - «Наповнення Державного земельного кадастру», «Удосконалення нормативно-правової бази та реєстрації прав на землю», «Ефективне управління земельними ресурсами як інструмент зміцнення місцевого самоврядування», «Система інформування власників земельних ділянок та моніторинг використання землі».

Особливу увагу буде приділено міжнародному досвіду у сфері побудови кадастру, реєстрації прав на землю та управління земельними ресурсами. Його представлять учасники з Нідерландів, Литви, Грузії, Білорусі, а також від Світового Банку, ЄС та Економічної комісії ООН для Європи.

Учасники конференції: 

Ольга Трофімцева, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України

Ірина Садовська, заступник міністра юстиції України

Ель-Хіфнаві Баер, керівник програм Світового банку з питань інфраструктури та сталого розвитку в Україні, Білорусії та Молдові, Європі та Центральній Азії

Крістіан Бен Хелл, керівник напрямку з питань сільського господарства, Делегація ЄС в Україні

Олег Синютка, Голова Львівської обласної державної адміністрації

Клаус Дайнінгер, провідний економіст Світового банку, дослідницька група з питань розвитку, керівник програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні»

Гвідо Лемуайн, Спільний дослідницький центр Європейської комісії

Жак Вос, член Європейської Асоціації Земельних Реєстраторів (European Land Registry Association), Нідерланди

Елене Григорія, Національне агентство державного реєстру, Грузія

Кестутіс Сабаляускас, міжнародний експерт Проекту ЄС "Право Justice", перший керівник литовського державного підприємства «Центр реєстрів», Литва

Сергій Шавров, професор, Державний технологічний університет, голова наукової ради Спілки компаній з питань реінжинірингу діяльності ріелторів, Білорусія.

Місце проведення: м.Львів, вул. Матейка, 6, Готель Прем'єр Дністер

Дата: 23 квітня 2019 року, 9.00-18.00.

Організатор – Проект Світового Банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

Для участі у Конференції необхідно заповнити реєстраційну форму не пізніше 18 квітня (включно). Підтвердження запрошення з додатковою інформацією буде надіслано до 19 квітня на електронну адресу, вказану Вами при заповненні форми.

Додаткова інформація та акредитація ЗМІ: 099 485 48 46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – Інна Гавриленко.