Старосамбірська

районна державна адміністрація

Тренінг «Добре урядування в ЄС і уроки для України: від розробки політик до її реалізації»

Результат пошуку зображень за запитом "Тренінг «Добре врядування в ЄС і уроки для України: від розробки політик до її реалізації»"

Упродовж 18-21 березня відбудеться тренінг «Добре урядування в ЄС і уроки для України: від розробки політик до її реалізації», організаторами якого є Львівський національний університет імені Івана Франка, Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій: Центр досконалості імені Жана Моне за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

У межах заходу будуть розглянуті найкращі практики врядування в країнах Європейського союзу, особливості нормотворення та формування регіональної політики. Серед тренерів – провідні експерти програми Проекту ЄС "Association4U".

Дата проведення: 18-21 березня 2019 року

Час проведення: 9:00-16:30 год.

Програма заходу додається

Реєстрація за посиланням.

Довідково:

Проект ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», коротка назва якого – «Association4U», що означає «Асоціація для України й для тебе». 

Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується спільно з Урядовим офісом з питань європейської інтеграції та галузевими  міністерствами, які імплементують Угоду.

Реалізується проект консорціумом на чолі з GFA Consulting Group Gmbh. Головна мета Проекту – посилити інституційну спроможність урядових інституцій України з метою забезпечення комплексного виконання ними зобов’язань країни в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.