Старосамбірська

районна державна адміністрація

Всеукраїнський день бібліотек

Результат пошуку зображень за запитом "Картинка Всеукраїнський день бібліотек"2 жовтня у м.Львові одночасно у двох локаціях вперше  відбудуться  святкові заходи з нагоди  Всеукраїнського дня бібліотек.

У приміщенні Львівської національної філармонії (вул.Чайковського,7) - 

о 13:00 год для бібліотекарів Львівщини влаштують святковий концерт за участі театру-кабаре «Не журись», зокрема: українського співака, композитора Віктора Морозова, поетів-піснярів Богдана Стельмаха, Юрія Винничука та інших  відомих митців. Глядачі зможуть отримати багато позитивних емоцій від перегляду святкового концерту.

У Кінотеатрі «Планета Кіно» у ТРЦ «Форум - Львів» (вул. Під Дубом, 7Б) - 

о 13:40 год департаментом спеціально організовав показ фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри» режисера Олеся Янчука. Це – наша історія, яка тривалий час була спаплюжена і подавалася в неправдивій формі. Бібліотечні працівники переглянувши фільм, який руйнує радянський міф про Симона Петлюру, по-новому осмислять історію та роль непересічної особистості у створенні української державності.

Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації запросив усіх охочих бібліотечних працівників Львівської області та м. Львова взяти участь у святкових заходах, присвячених  урочистому відзначенню Всеукраїнського дня бібліотек. 

Зазначимо, що у святкуванні візьмуть участь понад 830 бібліотекарів Львівщини.