Старосамбірська

районна державна адміністрація

Відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Результат пошуку зображень за запитом Відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"У п'ятницю, 13 грудня, відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Місце проведення: м. Львів, вул. Морозна, 31а, площа біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».

Час: 15:00 година.

У програмі заходів - покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля». Опісля, відбудеться проведення чину панахиди за жертвами аварії на Чорнобильській АЕС, а також громадське віче. 

Вшанування пам’яті о. Михайла Вербицького

Вшанування пам'яті Михайла ВербицькогоУ п’ятницю, 6 грудня, відбудуться заходи з нагоди вшанування пам’яті о. Михайла Вербицького.

О 12:00 год - покладання квітів до пам’ятника о. Михайлу Вербицькому (перехрестя вул. Генерала Чупринки та С. Бандери). Опісля - проведення громадського віча. 

Відзначення волонтерів Львівщини з нагоди Міжнародного дня волонтера

Пов’язане зображенняУ четвер, 5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера у Будинку воїна відбудеться відзначення волонтерів Львівщини.

Час: 19:00 год.

Місце: Будинок воїна (м. Львів, вул. Короленка, 1а).

Передача 28 позашляховиків сільським лікарським амбулаторіям первинної медичної допомоги Львівщини

Результат пошуку зображень за запитом "автомобілі первинної медичної допоиоги"У п’ятницю, 29 листопада, за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського передадуть 28 одиниць службового автотранспорту існуючим амбулаторіям первинної медичної допомоги у сільській місцевості Львівської області.

Місце: вхід до будівлі Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. В.Винниченка, 18).

Час: 09:00 година.

Детальніше: Передача 28 позашляховиків...

Презентація виставки «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини»

Результат пошуку зображень за запитом "Презентація виставки «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини»"Дата та час проведення: 28 листопада, початок о 12:00 год.

Місце проведення: вестибюль головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська 1; 2 поверх).

28 листопада у межах проєкту «Герої поміж нас. Небесна Сотня» у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться презентація виставки «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини» Музею визвольної боротьби України у Львові. Захід відбудеться на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, Героїв України Богдана Сольчаника, Сергія Кемського, Ігоря Костенка та Дмитра Чернявського, які навчалися у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Детальніше: Презентація виставки...

«Пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян

Результат пошуку зображень за запитом "«Пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян"У четвер, 28 листопада, в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян.

На питання мешканців Львівщини з 11:00 до 13:00 год. відповідатиме  перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Олександр Сафін.

Телефон «прямої гарячої лінії» (032) 255-38-97.

Нагадуємо, що «пряма телефонна гаряча лінія» з керівництвом Головного управління Фонду області проводиться щомісячно в останній четвер з 11:00 до 13:00 години.