Старосамбірська

районна державна адміністрація

Щодо участі у виставці в Республіці Білорусь

Повідомляємо, що 24-25 жовтня 2018 року в м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум та виставка регіонів України та Республіки Білорусь.

Місцем проведення визначено Палац легкої атлетики з прилеглою територією, який знаходиться за адресою: Республіка Білорусь, місто Гомель, вулиця Ювілейна, 50.

Загальна площа легкоатлетичного комплексу (приміщення та відкрита площа) - 4000 квадратних метрів. Загальна обладнана площа у приміщенні - 1200 квадратних метрів. Українській експозиції відведено 600 квадратних метрів обладнаної виставкової площі.

За рішенням Уряду України планується участь у виставці експозиції усіх регіонів. В експозицію Львівської області буде включено презентаційний стенд економічного та інвестиційного потенціалу регіону та колективну експозицію провідних підприємств-експортерів. крупно-габаритні експонати розміщуватимуться на прилеглій території. Керівники підприємств-експонентів матимуть можливівсть взяти участь в двосторонньому економічному форумі, який відбудеться у місті Гомель за участі Президентів двох країн.

Участь в економічному форумі - безкоштовна. участь у виставці - на платній основі. Вартість участі складається з організаційного внеску та вартості квадратного метру обладнаної виставкової площі еквівалент 60 доларів США. додаткові витрати учасників виставки, які необхідно врахувати складатимуться з: транспортних витрат, витрат на митне оформлення, витрат на відрядження працівників для роботи на виставці.

Пріоритетними галузями виставки є: машинобудування, легка і переробна промисловість.

з метою представлення Львівщини на належному рівні та враховуючи те, що у вказаній виставці братиме участь Президент України П. О. Порошенко, запрошуємо до участі у даному заході зацікавлені підприємства району.

Інформацію про підприємства, які бажають взяти участь у виставці, просимо подавати до 1 серпня 2018 року на адресу департаменту економічної політи Львівської обласної державної адміністраці Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації за телефоном (238) 21-5-04.