Старосамбірська

районна державна адміністрація

Шановні працівники культури,прийміть вітання з Вашим професійним святом!

Шановні працівники культури,від імені Старосамбірської райдержадміністрації прийміть вітання з Вашим професійним  святом – Всеукраїнським днем працівника культури та аматорів народного мистецтва !

Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Адже саме культура робить людину особистістю,формує національну спільність, робить нас неповторними та  несхожими на інших. Ви створюєте людям свято та допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури.

Ми щиро вдячні працівникам відділу культури райдержадміністрації,будинкам культури та клубним установам, бібліотекам, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

Конституція України