Старосамбірська

районна державна адміністрація

Триває робота по ремонту автомобільних доріг району.

Світлина від Старосамбірська районна державна адміністрація.Завдяки неодноразовим зверненням Старосамбірської райдержадміністрації в Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку обласної державної адміністрації, Службу автомобільних доріг у Львівській області отримано дозвіл на проведення робіт з ямкового ремонту на ділянці дороги державного значення Нижанковичі-Стрий.

Протягом вересня місяця 2019 року працівниками філії «Старосамбірський райавтодор» проведено роботи з ліквідації ямковості на автомобільній дорозі державного значення Нижанковичі – Стрий на ділянці від с.Підмостичі в сторону смт.Нижанковичі. Станом на 10 вересня 2019 року використано для ремонту вказаної ділянки дороги 140 т асфальтної суміші.

В умовах обмеженого фінансового ресурсу на ремонт автомобільних доріг сподіваємось, що на наступний тиждень дорожні служби продовжать роботи з ліквідації ямковості на вказаній дорозі та сподіваємось на виділення ще близько 100 т. асфальтної суміші. Про це було обговорено під час робочої зустрічі першого заступника голови Старосамбірської районної державної адміністрації Руслана Пупи та Нижанковицького селищного голови Володимира Смолінського з керівництвом служби автомобільних доріг у Львівській області 11 вересня 2019 року.

Конституція України