Старосамбірська

районна державна адміністрація

Депутати внесли зміни до Переліку природоохоронних заходів

На сесії Львівської обласної ради сьогодні, 10 вересня, прийняли рішення про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки.

Зокрема, до Переліку природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році,  в частині перерозподілу коштів.

З метою ефективного використання коштів обласного фонду ОНПС вилучено кошти загальним обсягом 5632,0 тис грн.

"Усі зміни підтримані комісіями, тож доцільно було вилучити заходи, які вдалось виконати з домогою міжнародної технічної допомоги. Вилучили також заходи із реконструкції парку в Кам'янка-Буську та захист від підтоплення у двох населених пунктах. Вилучені кошти пропонуємо скерувати на розробку плану з поводженням відходами", - розповів директор департаменту екології Руслан Гречаник.

Частину вилучених коштів в сумі 3949,0 тис грн розподілили на завершення руслорегулюючих та берегоукріплюючих робіт для збільшення пропускної здатності русла р. Вишниця на території Модрицької сільської ради Дрогобицького району з метою запобігання надзвичайної ситуації, створення ще однієї рекреаційної зони на території регіонального ландшафтного парку "Надсянський" та розробку Регіонального плану управління з відходами у Львівській області до 2030 року.

Конституція України