Старосамбірська

районна державна адміністрація

Актуальні питання аграрного розвитку області розглянули в межах зустрічі

Сьогодні, 10 липня, за участі представників департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, Всеукраїнської Аграрної Ради відбулась зустріч з аграрними підприємствами Львівщини.

В межах зустрічі порушили низку питань, які стосуються аграрного сектору. Серед них - зміни до чинного земельного законодавства, мотивування органів місцевого самоврядування та власників земельних часток паїв до здійснення функцій у сфері державної реєстрації, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки та способи захисту майнових прав, можливості інформаційно-правового забезпечення громадян.

Окрім того, розглянули питання оренди (суборенди) землі, консолідації зусиль у здійсненні заходів контролю за додержанням прав і свобод громадян, власників землі, децентралізації у сфері земельних відносин.

В межах дискусії обговорили законопроекти, що стосуються ринку землі в Україні. Учасники висловили бачення та надали пропозиції щодо майбутніх законопроектів, що стосуватимуться податкового зобов’язання аграріїв, захисту прав аграріїв від монополізації ринку добрив.